Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek (/Temat-Pozyczki-spolecznosciowe-sposobem-na-zarobek-122704)



RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - lukax6 - 18-11-2015 21:38

No i mi trafił się pewien delikwent na finansowo... Przestał logować się na stronę dzień przed terminem spłaty. Nie reaguje na maile, telefon poza zasięgiem. Dziś mija 6 dzień i nadal zero kontaktu, chyba muszę pożegnać się z $$ smutny


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - pymyn - 18-11-2015 21:41

@Up

Dużo miał pozytywnych komentarzy, długu, brak terminowości spłaty pożyczek ?


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - lukax6 - 18-11-2015 21:47

Komentarzy dużo nie miał bo całe 6 ale wszystkie pozytywne, dodatkowo w dwóch była informacja o spłacie 3 dni przed terminem. Łącznie zadłużony jest na 1300zł


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - drynd3k - 18-11-2015 21:50

A mnie sie trafil na zakra mini, grosze bo grosze ale wiesz, umowa to umowa. Gość wzial chyba 8 razy po 100 zl i nikomu w terminie nie oddal. Nowicjusz. I najlepszy opis ever 'pożyczka na budowe zaufania'. Big Grin


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - manitugg - 18-11-2015 23:04

(18-11-2015 10:24)sajmoon napisał(a):  @[manitugg] Przeczytaj post bart0sza jeszcze raz. Pisał o zastawie na RUCHOMOŚCIACH.

O faktycznie środek nocy był pewnie dlatego Smile ale co to właściwie zmienia? Lombard chcesz otworzyć?


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - pymyn - 24-11-2015 12:46

Pierwsza pożyczka, osoba z ponad 50 pozytywami, 0 negatywów, neutralnych i już prośba o przedłużenie terminu spłaty o kolejny tydzień, a miało być szybko i na czas.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 24-11-2015 12:59

Jak jest prośba to pół sukcesu. Gorzej jakby kontakt się urwał Tongue


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - imanust - 24-11-2015 14:10

Ciekawy temat. Leci reput. Nie znałem tych stron i możliwości zarobku.
Spróbuje coś zainwestować Smile


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Mafesto - 24-11-2015 18:21

No i pierwsza pożyczka zakończona sukcesem. 3 dni obsuwy, co daje 13,5 % zysku w ciągu 33 dni Smile


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - cassos - 24-11-2015 18:39

Też się dzisiaj zarejestrowałem na zakramini i dałem pożyczkę na tydzień, zobaczymy jak to będzie Big Grin