Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek (/Temat-Pozyczki-spolecznosciowe-sposobem-na-zarobek-122704)



RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - huaweiy300 - 19-10-2015 20:07

Właśnie, co jest wtedy kiedy windykacja nie przyniesie efektów? Pieniądze nie wrócą czy w końcu wrócą tylko ciężko powiedzieć kiedy?


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 19-10-2015 20:09

(19-10-2015 20:07)huaweiy300 napisał(a):  Właśnie, co jest wtedy kiedy windykacja nie przyniesie efektów? Pieniądze nie wrócą czy w końcu wrócą tylko ciężko powiedzieć kiedy?

Nie potrafię odpowiedzieć na Twoje pytanie, bo jeszcze nie miałem takiej sytuacji. Póki co (na szczęście) inwestycje były zwracane na czas, ew. kilka dni opóźnienia, ale wszystko było ustalane z pożyczkobiorcami, więc nie miałem jakiegoś większego stresu niż przy udzielaniu pożyczki.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - spaltooln - 19-10-2015 20:29

Kod:
na dłuższą metę bez DG się nie obejdzie?

Rowniez ciekawi mnie to pytanie, bylby w stanie ktos odpowiedziec?

PS swietny poradnik Smile


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - mamrocik - 19-10-2015 20:31

Wygląda to całkiem całkiem, cennik windykatora :
https://zakramini.pl/pdf/tabela_oplat_i_prowizji.pdf


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Assasinoo - 19-10-2015 20:33

Widać, że bardzo dużo pracy włożyłeś w napisanie poradnika, jakiś czas temu natrafiłem na jedną z takich stron, ale trochę niezrozumiałe mi się to wydało i opuściłem ją nie zagłębiając się w szczegóły. Wiadomo jak skończyła firma MoverInvestment Entertainment, ale pewnie nie trzymał się zasad opisanych przez Ciebie i brał większe % i większe ryzyko. Możliwe, że zainteresuje się tym i pożyczę coś Tongue


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 19-10-2015 20:48

(19-10-2015 20:29)spaltooln napisał(a):  
Kod:
na dłuższą metę bez DG się nie obejdzie?

Rowniez ciekawi mnie to pytanie, bylby w stanie ktos odpowiedziec?

PS swietny poradnik Smile


Pieniądze powinieneś odzyskać, ale na pewno po znacznie dłuższym okresie czasu niż było ustalane. Bo jeżeli wezwania do zapłaty nie pomogą, to dopiero akcja komornika coś zdziała. Jak noga mi się powinie (oby nie) to napiszę jak to wygląda, ale nie życzcie mi tego, proszę Jerk



(19-10-2015 20:31)mamrocik napisał(a):  Wygląda to całkiem całkiem, cennik windykatora :
https://zakramini.pl/pdf/tabela_oplat_i_prowizji.pdf

Niedługo edytuję temat i rozbuduję go o kwestie komorniczą. Smile



(19-10-2015 20:33)Assasinoo napisał(a):  Widać, że bardzo dużo pracy włożyłeś w napisanie poradnika, jakiś czas temu natrafiłem na jedną z takich stron, ale trochę niezrozumiałe mi się to wydało i opuściłem ją nie zagłębiając się w szczegóły. Wiadomo jak skończyła firma MoverInvestment Entertainment, ale pewnie nie trzymał się zasad opisanych przez Ciebie i brał większe % i większe ryzyko. Możliwe, że zainteresuje się tym i pożyczę coś Tongue

W takim razie trzymam kciuku! Lol


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Assasinoo - 19-10-2015 20:56

surfer0700 a powiedz jeszcze, bo może nie doczytałem w temacie, jak wygląda sprawa od strony osoby, która chce udzielić pożyczki, a dokładniej powiedzmy chce pożyczyć komuś 200 zł na 10% 1 miesiąc, muszę przechodzić jakieś weryfikację, podpisywać jakąś umowę?


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - spaltooln - 19-10-2015 21:01

(19-10-2015 20:48)surfer0700 napisał(a):  Pieniądze powinieneś odzyskać, ale na pewno po znacznie dłuższym okresie czasu niż było ustalane. Bo jeżeli wezwania do zapłaty nie pomogą, to dopiero akcja komornika coś zdziała. Jak noga mi się powinie (oby nie) to napiszę jak to wygląda, ale nie życzcie mi tego, proszę Jerk

Ta odpowiedz to chyba nie do mojego pytania, gdyz chodzilo o dzialalnosc gospodarcza. Pozdrawiam Smile


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 20-10-2015 06:14

(19-10-2015 20:56)Assasinoo napisał(a):  surfer0700 a powiedz jeszcze, bo może nie doczytałem w temacie, jak wygląda sprawa od strony osoby, która chce udzielić pożyczki, a dokładniej powiedzmy chce pożyczyć komuś 200 zł na 10% 1 miesiąc, muszę przechodzić jakieś weryfikację, podpisywać jakąś umowę?

Ja nie zakładałem aukcji pożyczkowych, tylko wybierałem z gotowych. To wygląda tak jak na allegro. Czyli zawierana jest taka jakby wirtualna umowa pożyczkowa, która zobowiązuje osobę która pożyczyła pieniądze do spłaty. Np. jeżeli jakaś osoba nie będzie chciała spłacić pieniędzy to na finansowo dostaniesz umowę, na której będzie widniało że pożyczyła od Ciebie pieniądze. Wtedy możesz to zgłosić do urzędu. Wszystko opisane jest na stronie finansowo.
Na zakramini wygląda to trochę inaczej, bo tam to oni są pośrednikami windykacyjnymi i za odpowiednie prowizje sami będą ciągać osobę po sądach (dzięki @[Assasinoo] za zwrócenie uwagi Tongue ).
(19-10-2015 21:01)spaltooln napisał(a):  Ta odpowiedz to chyba nie do mojego pytania, gdyz chodzilo o dzialalnosc gospodarcza. Pozdrawiam Smile

Rzeczywiście Jerk zacytowałem nie ten post. Co do odpowiedzi na Twoje pytanie to zacytowałem tutaj Liromirowi artykuły, które znalazłem w sieci i napisałem jak wygląda to u mnie. Na obecną chwilę nie jestem w stanie napisać nic więcej na ten temat.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - szy1sw - 21-10-2015 23:10

Ciekawi mnie w jaki sposób mover działał że oferował z tego co pamiętam 50% co dwa tygodnie. Ktoś wie? Smile