Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek (/Temat-Pozyczki-spolecznosciowe-sposobem-na-zarobek-122704)



RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 12-11-2015 21:08

(12-11-2015 20:38)drynd3k napisał(a):  No dobra ale jakie są konsekwencje, jeśli gość nie chce tego zapłacic po uruchomieniu windykacji ?

Sąd? Komornik? To jest normalna umowa zawarta za pośrednictwem serwisu zakramini.

(12-11-2015 21:00)bolo9797 napisał(a):  Znalazlem kobite ktora pozyczyla na finansowo 240k oOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO.
Calkiem ciekawie to wyglada, a jak wyglada tutaj sprawa z podatkami i rozliczaniem sie z tego?

http://crowdfunding.pl/2012/03/11/pozyczki-spolecznosciowe-a-podatki/


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - ShuQi - 12-11-2015 23:47

Tak sobie myślę, zamiast ryzykować brak spłaty wolałbym postraszyć krukiem(sprzedażą wierzytelności) a jak to nie pomoże to faktycznie ją sprzedać(o ile można)
tutaj np


http://pl.kruk.eu/oferta/zakupy-wierzytelnosci/


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - rcielak - 13-11-2015 09:18

Nie zaczynajcie od dupy strony.
Zarobicie to bedziesz sie martwil o podatki Wink


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 13-11-2015 09:38

(12-11-2015 23:47)ShuQi napisał(a):  Tak sobie myślę, zamiast ryzykować brak spłaty wolałbym postraszyć krukiem(sprzedażą wierzytelności) a jak to nie pomoże to faktycznie ją sprzedać(o ile można)
tutaj np


http://pl.kruk.eu/oferta/zakupy-wierzytelnosci/

Ciężko się straszy jak nie ma się z pożyczkobiorcą żadnego kontaktu Jerk


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - pymyn - 14-11-2015 10:29

Ktoś w ogóle udziela jakichkolwiek pożyczek osobom bez pozytywnych komentarzy lub jeśli jest ich tylko kilka ? Z tego co zauważyłem to na finansowo czy zakramini jest bardzo wiele ofert chcących pożyczyć nie mających żadnej opinii. Bałbym się takiej osobie pożyczyć jakiekolwiek pieniądze.

Narazie zastanawiam się aby zacząć, pożyczać jedynie osobom z samymi pozytywami (minimum 30~), żadnych większych kwot. Choć ktoś wspominał, że nawet pozytywne opinie nie dają gwarancji.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - manitugg - 14-11-2015 11:22

Ale w ten sposób jak nowy user zdobędzie te pozytywne komentarze ? Sami sobie ograniczymy rynek . Trzeba szukać lepszych rozwiązań windykacji (łatwo się mówi bo jakich jeszcze nie wiem Smile ).


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - overlord25 - 15-11-2015 13:47

Taki jeden gościu na finansowo pożyczył 637248 zł ma wszystkie 1437 pozytywnych komentarzy a zarejestrowany jest w 2008 roku takiemu to bym się nie bał pożyczyć Lol


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 15-11-2015 14:16

(14-11-2015 11:22)manitugg napisał(a):  Ale w ten sposób jak nowy user zdobędzie te pozytywne komentarze ? Sami sobie ograniczymy rynek . Trzeba szukać lepszych rozwiązań windykacji (łatwo się mówi bo jakich jeszcze nie wiem Smile ).

Ja wolę ograniczyć sobie rynek niż tracić pieniądze. Póki co moja strategia pożyczania pieniędzy osobom zaufanym przyniosła mi same korzyści, choć z 2 osobami mam problem ze spłatą, to łącznie udzieliłem już kilkadziesiąt pożyczek i jestem na dużym plusie.
Chcesz to udzielaj tym którzy nie mają komentarzy, dzięki temu rozszerzysz mi pole udzielania pożyczek impreza


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - manitugg - 15-11-2015 15:04

Osz Ty podstępny Smile.
Ja nie mówię że nie masz racji, no masz tu zgoda jest to najlepsza strategia. Tylko każdy z twoich zaufanych, zaufanym kiedyś nie był Smile
W końcu weryfikują tam tez dowód,adres, krd. No i przede wszystkim ja mówię o pożyczeniu powiedzmy 100. Zresztą nie mów, że ogólnie w SL włożyłeś jakąś większą cześć swojego kapitału.
A tam zobaczymy jak wyjdzie w praniu. Ja na razie się zarejestrowałem i próbuje się do "tematu" przekonać Smile.
pzdr


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 15-11-2015 15:08

Doskonale zdaję sobie z tego sprawę, ale ja nie mam zamiaru ryzykować swoich pieniędzy by zweryfikować czy dany pożyczkobiorca jest w porządku. Smile
Starałem się pożyczać większe kwoty by więcej zarobić na pożyczkach, a o moich funduszach które w to włożyłem nie będę pisał Smile

Pozdrawiam