Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek (/Temat-Pozyczki-spolecznosciowe-sposobem-na-zarobek-122704)



RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - mikuss - 10-11-2015 09:48

Ja na kokos miałem przypadek z klientem który zmarł.
Urwał się kontakt, pożyczka na 8k spłacana na 10 rat co miesiąc ( 6 spłacił) i właśnie po wysłaniu pisma przez adwokata odezwała się rodzina i skorzystali z ubezpieczenia jakie było dodane do wziętej pożyczki, nie musieli chodź spłacać.
Także brak kontaktu z pożyczkobiorąc wcale nie musi oznaczać, że ktoś jest oszustem, tylko są różne przypadki losowe


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Krakersik - 10-11-2015 15:13

(10-11-2015 09:48)mikuss napisał(a):  Ja na kokos miałem przypadek z klientem który zmarł.
Urwał się kontakt, pożyczka na 8k spłacana na 10 rat co miesiąc ( 6 spłacił) i właśnie po wysłaniu pisma przez adwokata odezwała się rodzina i skorzystali z ubezpieczenia jakie było dodane do wziętej pożyczki, nie musieli chodź spłacać.
Także brak kontaktu z pożyczkobiorąc wcale nie musi oznaczać, że ktoś jest oszustem, tylko są różne przypadki losowe

Haha epic, pewnie te raty go zabiły, padł chłop z przepracowania Jerk

A tak na serio to ja miałem pecha, udzieliłem 3 niewielkich pożyczek (w sumie na 550 złotych), jedna oddana z tygodniowym opóźnieniem a dwie pozostałe wiszą. Kolesie nie logowali się ani razu od ponad tygodnia, zerowy kontakt e-mailowy chociaż pisałem już do nich dwa razy, mam zamiar jeszcze spróbować telefonicznie ale to też na bank nic nie da.
Trzeba uważać komu się pożycza, liczyć się z dużym ryzykiem. Pewnie sam popełniłem błąd bo liczyłem na duży %% zysku, nie ma ryzyka nie ma zabawy - nie mam do nikogo pretensji Smile

Jak na razie -350 PLN


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - manitugg - 10-11-2015 18:46

@Krakersik
Mógł byś coś napisac o pożyzkobiorcach tzn jakie dokumenty adres mieli zweryfikowane, ile pozytywnych-negatywnych opinii, jaki % na jaki czas były pożyczki w jakim portalu. Wiesz jak by to powiedzieć wolał bym się uczyć na twoich błędach Smile pzdr


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - zenek1 - 10-11-2015 19:32

Mogłby ktos napisac o serwisie wonga ? Jest bezpieczny ? Mozna pozyczac ?

Z gory dziekuje za odp



Za pomoc daje rep


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - rcielak - 10-11-2015 19:46

To raczej nie temat pozyczania, a inwestowania.
W wonga z tego co wiem inwestorem byc nie mozna.

Jezeli jednak pytasz to jest to potezna firma z wysp wiec poza lichwiarskim procentem jak we wszystkich takich firmach to raczej wszystko ok.

Jak chcesz pozyczyc kase to daj znac na PW cos doradzimy Wink


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - ShuQi - 10-11-2015 22:49

Ja mam najbliższą spłatę za 16 dni, jedna osoba ma 3 dni przede mną czyli za 13.


Kwota pożyczki: 300 zł.

I także może być cięzko.

Zadłużenie: 1460(z groszami)
Limit: 1 500.

Spłaci? Czy będą problemy..?


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 10-11-2015 23:22

Po co pożyczacie tak bardzo zadłużonym? Xpokerface


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - mikiniki - 11-11-2015 08:16

U mnie pierwsza pożyczka oddana przed terminem. Pożyczyłem na 2 miesiące, oddana po 2tyg.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - ShuQi - 11-11-2015 12:42

Moja pożyczka, była pierwszą pożyczką udzieloną tej osobie więc saldo miała 00.00 Wink


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Lebson - 11-11-2015 13:50

Gdzie znajdę pożyczkę na kwotę 4,000 zł na okres najlepiej 6 miesięcy z jakimś w miarę oprocentowaniem ?Pożyczka była by spłacona nawet szybciej w okresie ok. 3 miesięcy. Potrzebuję pieniędzy jak najszybciej a banki odmawiają Sad