Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek (/Temat-Pozyczki-spolecznosciowe-sposobem-na-zarobek-122704)



RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 07-11-2015 11:08

(06-11-2015 01:45)Pmxq napisał(a):  Nawet nie przeszedł mi przez myśl taki sposób zarobku, no a ty Surfer tym poradnikiem "poprowadziłeś za rękę" Big Grin Świetna robota, z pewnością spróbuję gdy pozyskam jakiś hajs na inwestycje Wink

Zawsze prowadzę swoje owieczki do bram bogactwa Lol



(06-11-2015 15:07)overlord25 napisał(a):  Uruchomiłem wczoraj na zakramini windykację zobaczymy czy to coś da Smile
Na finansowo udzieliłem 3 pożyczki oby tylko oddali Big Grin

A ile czasu było po terminie? kontaktowałeś się z pożyczkobiorcą?
Jesteś świadom tego że jeżeli pieniędzy nie uda się wyegzekwować to Ty poniesiesz koszty windykacyjne?


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Kryminalista - 07-11-2015 15:42

Fajny poradnik,a mam takie pytanie bo sie nie doczytałem
Co sie stanie jak jednak ktoś bedzie grał z nami w c*uja i nie bedzie chciał nam zapłacić , grozi mu jakaś kara czy jak ?


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 07-11-2015 15:50

Pieniądze można odzyskać poprzez windykację, akurat trafił mi się nieuczciwy pożyczkobiorca, więc już niebawem będę mógł na ten temat napisać coś więcej. Smile


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - ShuQi - 07-11-2015 16:19

@[surfer0700]

Nie żebym Ci źle życzył, ale wole uczyć się na Twoich błędach w tym przypadku Tongue
Zobaczymy co to będzie, sam mam pierwszą spłatę za 19 dniHuh Huh Huh


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 07-11-2015 16:20

No jasne że tak Lol
Ja już powoli zaczynam działać w tym kierunku, więc dam znać jak poszło i jak wygląda cała procedura.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - overlord25 - 07-11-2015 23:09

(07-11-2015 11:08)surfer0700 napisał(a):  A ile czasu było po terminie? kontaktowałeś się z pożyczkobiorcą?
Jesteś świadom tego że jeżeli pieniędzy nie uda się wyegzekwować to Ty poniesiesz koszty windykacyjne?

Po terminie było 3 dni a kontakt z nim jest zerowy Smile
Wiem o tym że trzeba zapłacić jak im się nie uda odzyskać długu Smile


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 07-11-2015 23:12

No to w takim razie 3mam za Ciebie kciuki i życzę powodzenia ! impreza


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Scoobyx - 07-11-2015 23:38

Ze zgłaszaniem osób, które nie spłacają pożyczek bądźcie ostrożni. Takie strony są idealne dla oszustów internetowych, uwierzcie mi, że windykator czy nawet policja ich nie złapie, a koszty musicie ponieść sami. Dlatego też jak surfero wspomina pożyczajcie tylko tym najbardziej zaufanym i niewielkie kwoty.

Stay Tuned & Earn a Lot of Money Cool


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - drynd3k - 08-11-2015 07:52

W warunkach pożczyki pisze, że koszty windykacji, wszelkich zawiadomien ponosi pozyczkobiorca Tongue


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 08-11-2015 11:23

(08-11-2015 07:52)drynd3k napisał(a):  W warunkach pożczyki pisze, że koszty windykacji, wszelkich zawiadomien ponosi pozyczkobiorca Tongue

Ale w przypadku gdy nie da się wyegzekwować pieniędzy, to koszty ponosi pozyczkodawca. Czyli prócz tego że straciłeś kasę na pożyczkę to jeszcze stracisz parę stow za nieudaną windykacje.