Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek (/Temat-Pozyczki-spolecznosciowe-sposobem-na-zarobek-122704)



RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - manitugg - 04-11-2015 20:58

(22-10-2015 14:01)surfer0700 napisał(a):  To jak będziesz zarządzał swoim budżetem i w jaki sposób będziesz się rozliczał (czy DG czy pit38 - o ile dobrze pamiętam) to chyba raczej jest Twoja sprawa. Nie rozumiem stwierdzenia -"i co w tedy" Lol

Właściwie to Ja go rozumiem bo albo będziemy rozliczać sie samemu a to trzeba potrafić, albo "mieć od tego ksiegową" ale to tez koszt ( chyba że jakoś inaczej się z nią rozliczyć Smile) . Więc przy mniejszych kwotach może się nie pylićSmile (zresztą dlatego raczej nie bawię się w jakieś dziwne hyip).

I dzięki za poradnik Smile


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 04-11-2015 21:33

Spoko, ale chyba mylisz pojęcia, bo z HYIP to nie ma nic wspólnego Wink

Pozdrawiam!


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - manitugg - 04-11-2015 21:54

Oczywiście wiem o tym dlatego napisałem w nawiasie Smile chodzi mi głównie o to jesli musiał bym mieć DG. Czy będzie się opłacało jaka jest relacja wkładu pracy, środków do zysku netto


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - ShuQi - 04-11-2015 22:20

Tak zasadniczo to ja tutaj nakładu pracy za dużo nie widzę, lecz widzę ryzyko.


Pożyczam, czekam aż oddadzą.
Osobiście chce stopniowo inwestować w to coraz więcej na różnych portalach, tak aby mieć z tego biznes pasywny po pewnym czasie.
W dzień czy miesiąc tego zrobić się nie da, ale z czasem przyjdzie...
Pieniądz robi pieniądz i to największa prawda jest.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - drynd3k - 05-11-2015 19:40

Ciekawe jak z tym rozliczaniem, chyba w lokalnym urzędzie trza sie spytać Big Grin


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Pmxq - 06-11-2015 01:45

Nawet nie przeszedł mi przez myśl taki sposób zarobku, no a ty Surfer tym poradnikiem "poprowadziłeś za rękę" Big Grin Świetna robota, z pewnością spróbuję gdy pozyskam jakiś hajs na inwestycje Wink


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - rcielak - 06-11-2015 08:49

@drynd, strzelam, ze bedzie to zysk od kapitalu -> podatek belki 19% od zysku.
Chociaz umowy sa zrobione tak, ze w sumie odsetki stanowia mikro procent przychodow.

Proponuje jednak najpier zarobic, a o podatki bedziemy sie martwic w kwietniuWink


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - manitugg - 06-11-2015 13:43

W KCH było podobnie tez większa częsc zysku to były jakieś tam opłaty za coś tam, a suma sumarum płaciłem tylko 19% belki


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - overlord25 - 06-11-2015 15:07

Uruchomiłem wczoraj na zakramini windykację zobaczymy czy to coś da Smile
Na finansowo udzieliłem 3 pożyczki oby tylko oddali Big Grin


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - drynd3k - 06-11-2015 15:44

(06-11-2015 08:49)rcielak napisał(a):  @drynd, strzelam, ze bedzie to zysk od kapitalu -> podatek belki 19% od zysku.
Chociaz umowy sa zrobione tak, ze w sumie odsetki stanowia mikro procent przychodow.

Proponuje jednak najpier zarobic, a o podatki bedziemy sie martwic w kwietniuWink

No racja, na miesiąc odsetek bedzie zlotowka, bonus 100zl i rozliczamy sie tylko z odsetek ? Big Grin