Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek (/Temat-Pozyczki-spolecznosciowe-sposobem-na-zarobek-122704)



RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - ShuQi - 03-11-2015 22:01

@[surfer0700]

Jak to jest z odsetkami na finansowo, innych portalach--> zauważyłem kiedyś że jeden z PB u Ciebie się spóźniał z spłatą.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 03-11-2015 22:03

Tak, obecnie na zakramini mam jednego delikwetna.
Przez 11 dni opóźnienia, naliczyło mi 2.89 zł , więc szału nie ma Jerk


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - ShuQi - 03-11-2015 22:06

A jaka kwota pożyczki była?


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 03-11-2015 22:07

500 złotych.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Krakersik - 04-11-2015 07:45

To ja mam chyba pecha. Trzy udzielone pożyczki i po terminie spłaty ani jedna nie zakończona. Z jednym kolesiem kontakt jest, z pozostałymi w ogóle...


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 04-11-2015 10:16

Zdarza się. Pewnie pożyczałeś na zakramini bo większy zwrot? Jerk


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - Krakersik - 04-11-2015 10:20

(04-11-2015 10:16)surfer0700 napisał(a):  Zdarza się. Pewnie pożyczałeś na zakramini bo większy zwrot? Jerk

Dokładnie impreza Tylko co z tym mogę teraz zrobić? Nacisnąć "do windykacji" i czekać na sam nie wiem na co? Bo więcej opcji poza pisaniem wiadomości na które brak odpowiedzi nie widzę facepalm


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 04-11-2015 10:50

No właśnie... Pisałem o zakramini jako o serwisie wzmożonego ryzyka Lol
Pewnie dopiero co termin minął? Zgadza się?
Ja nie miałem jeszcze sytuacji żeby ktoś nie oddał. Najdłużej czekałem 2 miesiące na zakramini i ludzie pieniądze oddawali.
Niestety teraz też mam sytuację że gościu nie odbiera telefonu, a na emaile odpisywał do czasu. Poczekam jeszcze trochę, jeżeli nie będzie żadnej reakcji, zero logowania na stronę itd. to wtedy już pozostaje tylko windykacja.


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - drynd3k - 04-11-2015 16:27

A jak działa postępowanie windykacji, sprawe do sądu sie zgłasza czy komornika ? Jak to wygląda ?


RE: Pożyczki społecznościowe, sposobem na zarobek - surfer0700 - 04-11-2015 16:34

Wszystko jest opisane na zakramini. Sam jeszcze nie przechodziłem tej windykacji, ale tutaj masz cennik:
https://zakramini.pl/pdf/tabela_oplat_i_prowizji.pdf

Więc po tym można się domyślić jak to będzie wyglądało Smile