Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tradedoubler - programy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Tradedoubler - programy (/Temat-Tradedoubler-programy-122695)



Tradedoubler - programy - Frix93 - 18-10-2015 10:17

Cześć! Czy ktoś wie może w jakim czasie dostaje się info o przyjęciu lub odrzuceniu prośby dołączenia do programu?


RE: Tradedoubler - programy - Pan Inwestor - 18-10-2015 14:26

Zależy od programu do jakiego się zgłosiłeś. U mnie na akceptację do jednego z banków dla jednej ze stron czekałem kilka miesięcy... Nie wiem czy to było uzależnione ale aż się sam zdziwiłem jak parę dni temu otrzymałem od nich informację, że zgłoszenie zostało przyjęte... Wszystko zależy od programu do którego aplikujesz.


RE: Tradedoubler - programy - radek0389 - 18-10-2015 17:04

Chyba we wszystkich sieciach tak jest, że wg informacji podanych przy programie, ocena wydawcy a co za tym idzie decyzja o przyjęciu/odrzuceniu wniosku dołączenia do programu, ma trwać 48-72 h. A w praktyce wygląda to tak, że niektóre moje zgłoszenia, m. in. w tradedoubler wiszą od wielu tygodni, miesięcy ze statusem "w trakcie akceptacji". Tak więc czekać można długo. Najlepiej wtedy dzwonić do nich do biura i poganiać.


RE: Tradedoubler - programy - Frix93 - 18-10-2015 17:15

No dobra to pozostaje czekać. W innej sieci zgłoszenia rozpatrywane są na bieżąco.


Tradedoubler - programy - Artinesse - 02-03-2018 00:44

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.