Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
TM Zarabianie bez wkładu własnego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: TM Zarabianie bez wkładu własnego (/Temat-TM-Zarabianie-bez-wkladu-wlasnego-122688)



TM Zarabianie bez wkładu własnego - wlad - 18-10-2015 07:23

Witam wszystkich
SPOSOBY NA ZARABIANIE

*1. Nie musisz kupować
Na głównej stronie swojego biura znajdziesz Cash Links, na których możesz zarabiać w prosty sposób $0,10 dziennie oglądając reklamy i oferty innych użytkowników TM. Oczywiście może to być więcej, gdyż takich linków w ciągu dnia pojawia się bardzo dużo i bez problemu możesz zarobić od kilku do kilkunastu centów.Cash Links pojawiają się o różnych porach dnia w momencie kupna reklamy przez klientów.

Najlepszą i skuteczną metodą zarabiania będzie dla Ciebie polecanie klikania w Cash Links innym osobom. W swoim biurze, na głównej stronie znajdziesz link polecający. Zaproś znajomych, naucz ich klikać reklamy i zarabiaj dużo więcej!

Jeżeli zaprosisz kogoś do biznesu ważne jest aby obejrzeć każdego dnia 10 reklam po 20 sekund. Wtedy kwalifikujesz się do zysków z zaproszonych osób. Natomiast jeżeli zarabiasz sam to nie jest to koniecznie. Chyba, że masz wykupione Ad Packi.

Pamiętaj! Otrzymasz 100% prowizji z każdego kliku zaproszonej przez Ciebie bezpośrednio osoby. Im więcej zaprosisz osób tym większe będą Twoje zyski!

*2. Opcja z wykupieniem pakietów reklamowych*

Polega na zakupie paczki reklamowej – AdPack – której koszt to 50$.
Taka paczka jest aktywna przez 55 dni. Potem wygasa, a Tobie generuje 55$ (110%). Przychody z każdej paczki naliczane są co 60 minut-dziennie wynosi to ok 1$/AP. Wygenerowane pieniądze są od razu dostępne do dalszych działań lub wypłat.

Przykładowo ja wykupiłem 10 takich „paczek” po pięciu dniach na moim koncie zawidniało 50 $ i wykupiłem kolejną paczkę, w ten sposób po 60 dniach będę posiadał 20 AdPack-ów czyli 100 procent więcej, w ten sposób możemy zarobić dużo więcej niż zainwestowaliśmy. Przykładowo kupójac 100 paczek, gdzie przy tej liczbie zarabiasz ok. 100$ dziennie. Z tych pieniędzy po pierwszym dniu kupujesz 2 kolejne paczki. Kolejnego dnia masz już 102 paczki. Tworzy się procent składany, który wypracuje Ci nie 10% w skali 55 dni, tylko 100% w miesiąc. (niestety nie stać mnie było na wykupienie 100 AdPAcków).

W tym wariancie będziesz potrzebować konta na procesorze płatniczym (PayPal, Payza lub SolidTrustPay).

Dodatkowo za każdy zakupiony AddPack dostajesz 20 kliknięć na swój baner + 1000 kredytów wymiany ruchu. Jest to bardzo atrakcyjna forma reklamowania swoich produktów przez TrafficMonsoon. Czyli zyskujesz dwukrotnie zarabiasz w TM i na promocji swojego biznesu, możesz promować swój biznes, stronę internetową, nie masz co promować? Promuj swój link referencyjny, firmę znajomego, kolegi, co tylko chcesz.

Utrzymanie aktywności konta

Aby konto było aktywne i zarabiało jedyne co musisz zrobic to obejrzeć 10 reklam 20 sekundowych.

Chcesz wiedziec wiecej zapraszam na mojego bloga:
https://trafficmoonson.wordpress.com/


RE: TM Zarabianie bez wkładu własnego - asiorek - 18-10-2015 09:55

Co ma zakup adpackow do zarabiania bez wkladu? Temat mowi ze przedstawiasz jak zarabiac bez wkladu w temacie piszesz o zakupie adpackow. Myslalen ze pokazz jak zdobyc aktywnych polecanych czy cos w ten spososb.

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka


RE: TM Zarabianie bez wkładu własnego - Kemesz - 18-10-2015 10:16

Biuro, biznes beka

Ludzie, ile jeszcze będzie na tym forum osób, które robią straszny try hard aby zdobyć poleconych do TM... Jeszcze tak strasznie kolorujecie to, że aż żal patrzeć.


TM Zarabianie bez wkładu własnego - MaLiN - 18-10-2015 11:19

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.