Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki telefon wybrac ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Jaki telefon wybrac ? (/Temat-Jaki-telefon-wybrac-122676)

Strony: 1 2 3


Jaki telefon wybrac ? - asiorek - 17-10-2015 20:22

Witam. Poszukuje telefonu dla siebie i dziewczyny. Mial bym na ten cel dla siebie okolo 600 zl i 400.
Dziewczyna chciala by telefon cos w desajn g2 mini. Zalezy na tutaj na dobrej bateri, dobrym aparacie. Selfiacze itd musza byC ;D no i wyswietlacz min te 4.7 chociaz. Zalezy mi na tele z pl. I nie chce tutaj jakis meizu czy cos w ten desajn. Kwota do 400. Myslalem cos ala np hujałej g620 bodajze czy lg l9 2 gen.

Natomiast ja poszukuje czegos lepszego od g2 mini. Do 600 zl.
Myslalem o np g3s czy g4c albo p8 lite . Zalezy mi o wytrzymalej bateri, lcd moze byc te nawet 5.5 cala . nie chce tu tez jakis meizu itd.

Jakies rady?
Mozecie podlinkowac jakies ciekawe oferty bo w gre wchodza uzywki ;D

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka


RE: Jaki telefon wybrac ? - DzejkobPL - 17-10-2015 20:25

Mam Coolpada F1 ponad rok i mogę polecić.

Niestety nie polecę Ci nic innego, bo się nie orientuje.

× Wysłane z telefonu.


RE: Jaki telefon wybrac ? - Gremquen - 17-10-2015 20:28

Ciężko coś wybrać.
Te obecne LG w granicach 5 - 6 stów to są g***a szczerze mówiać.
Szajsungi w sumie też. Lipna chińska podróbka dobrego chińskiego telefonu będzie lepsza od tych samsungów w tej samej cenie.

Dla dziewczyny może coś takiego?
http://allegro.pl/smartfon-lg-leon-tytanowy-karta-16gb-i5642136701.html

Dla Ciebie coś takiego?
http://allegro.pl/lg-magna-tytanowy-powerbank-i5605109952.html

Nie ma w tej cenie niczego lepszego z popularnych marek, więc ciężko jest coś wybrać.


Ja sobie ostatnio zamówiłem Ulefone Paris z chin, czekam aż przyjedzie, może jednak warto zmienić przekonania?
To mój już drugi telefon z chin.


RE: Jaki telefon wybrac ? - Jaro070 - 17-10-2015 20:37

Zobacz XIAOMI Redmi 2 http://allegro.pl/xiaomi-redmi-2-lte-red-rice-4g-dual-sim-aero2-nowe-i5587107660.html


RE: Jaki telefon wybrac ? - Gremquen - 17-10-2015 20:40

To ja tak jeszcze dodam od siebie, że gdybyście zamawiali telefon z Chin, to nie kupujcie na allegro, gdzie osoba, która wystawia aukcje robi tylko jako pośrednik i bierze kilkadziesiąt złotych za to, że skopiuje wasze dane i wklei na chińskiej stronie.

Zamawiajcie np na aliexpress, gearbest, coolicool itp Wink


RE: Jaki telefon wybrac ? - asiorek - 17-10-2015 20:41

@[Gremquen]

Tak jak pisalem moga byc tez uzywki.. Co powiesz o np g4c? Albo z1? Trafiaja sie naprawde fajne sztuki z 23-24 miesięczna gwarancja za smieszne pieniazki.. Mysle caly czas o tym g4c

Co do leona niezbyt ciekawe opinie slyszalem bardziej ludzie spirita polecaja. Ale tez tak srednio widzialem info o nim..

@[Jaro070]

Pisalem ze nie chce nic z tych telefonow. Jakis samsung lg itd a nie te xiaomi itd

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka


RE: Jaki telefon wybrac ? - Gremquen - 17-10-2015 20:48

Okej, spójrzmy na g4c

"Qualcomm Snapdragon 410 8916
Zegar procesora: 1,20 GHz
Liczba rdzeni: 4 "
słaby ten procek Sad

Ramu 1GB tylko.

Ekran spoko, bateria też okej, bo 2500 mAh jest juz dobrym wynikiem

Z1 bije go na głowę i możesz się zainteresować nią.
2GB ramu, procek sporo lepszy
"Qualcomm Snapdragon 800 8974AA
Zegar procesora: 2,20 GHz
Liczba rdzeni: 4"


Rozejrzyj się za używanym Asusem 5 A501CG z 2 GB Ramu i prockiem intela.
Ja go miałem przez ponad pół roku,g2 mini się chowa, ale sprzedałem z powodu kiepskiej baterii.
Teraz korzystałem z Lumii 640 LTE przez 2 miesiąca, była całkiem spoko, ale jednak potrzebuję większej funkcjonalności.

Ewentualnie sprawdź Motorolę Moto G 2nd gen. Parametrami nie grzeszy, ale daje sobie radę Wink


RE: Jaki telefon wybrac ? - asiorek - 17-10-2015 20:55

A ten magna? Warto to brac ?

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka


RE: Jaki telefon wybrac ? - Jaro070 - 17-10-2015 20:58

(17-10-2015 20:40)Gremquen napisał(a):  To ja tak jeszcze dodam od siebie, że gdybyście zamawiali telefon z Chin, to nie kupujcie na allegro, gdzie osoba, która wystawia aukcje robi tylko jako pośrednik

xon24 mieszka w Chinach.


RE: Jaki telefon wybrac ? - asiorek - 17-10-2015 21:08

Lg magna wart uwagi?

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka