Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Narodowa loteria paragonowa - cenne nagrody do wygrania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Narodowa loteria paragonowa - cenne nagrody do wygrania (/Temat-Narodowa-loteria-paragonowa-cenne-nagrody-do-wygrania-122629)



Narodowa loteria paragonowa - cenne nagrody do wygrania - nitram - 16-10-2015 21:04

Narodowa loteria paragonowa – do wygrania cenne nagrody między innymi samochody, laptopy i tablety


Dzisiaj przedstawiam informacje dotyczące dosyć głośno reklamowanej promocji Norodowa Loteria Paragonowa, organizatorem loterii jest Ministerstwo Finansów.

[Obrazek: paragon.jpg]

W zasadzie musimy spełnić 4 warunki, żeby móc brać udział w promocji:

1.Musimy mieć ukończone 18 lat
2.dokonać jakiegoś zakupu – produktu lub usługi – za kwotę minimum 10 złotych;
3.zarejestrować swój paragon na oficjalniej stronie loterii: Narodowa loteria paragonowa
4.zachować paragon, w razie wygrania jednej z nagród, będzie konieczność jego przedstawienia. Możemy sobie założyć zeszyt gdzie będziemy wklejać paragony żeby się nie zgubiły, albo proponuje zeskanować i przechowywać w wersji cyfrowej na komputerze.

Po co taka promocja ?
Powodów pewnie jest kilka najważniejsze z nich:

zwiększenie świadomości w śród obywateli skąd biorą się wpływ do budżetu państwa -podatek VAT to prawie połowa wszystkich wpływu do Polskiego budżetu.
zachęcenie to żądania parangów aby zmniejszyć twz. szarą strefę i ukrócić sprzedaż oraz oferowanie usługi bez paragonów.
Podobne promocje były organizowane w innych państwach z bardzo szerokim odzewem i dobrym efektem końcowym, dlatego Ministerstwo Finansów liczy na taki sam pozytywne odzew w Polsce.
Co zyskujemy ?

W zamian za zbieranie paragonów i rejestrację ich w systemie na stronie loterii, możemy stać się właścicielem jednej z wielu cennych nagród. Ministerstwo finansów przygotowało bardzo atrakcyjne nagrody więc warto o nie powalczyć.

Jakie to nagrody ?

4x Opel Insignia

12x Opel Astra

72x Laptop Lenovo ThinkPad

84x Tablet iPad Air 2

[Obrazek: narodowa-loteria-paragonowa.png]

Narodowa loteria paragonowa – Zbiór ważnych informacje:

Zgłoszenia do loterii przyjmowane są od 1.10.2015 r. do 30.09.2016 r.
W loterii można zgłosić dowolną ilość paragonów fiskalnych.
Paragon musi być zgłoszony do loterii w miesiącu zakupu.
Faktury, rachunki i paragony niefiskalne nie biorą udziału w loterii.
Losowania można obejrzeć w TVP Regionalna lub w zakładce „Losowania”.
Aby wziąć udział w losowaniu nagrody specjalnej – Opla Insigni, należy w czasie określonym w regulaminie dokonać zakupu za minimum 10 zł w premiowanej branży.
Premiowana branża zmienia się co 3 miesiące.
Organizator kontaktuje się ze zwycięzcami drogą telefoniczną lub za pomocą e-maila.
Loteria skierowana jest do osób, które ukończyły 18 lat.
Hasłem do Twojego konta jest pierwszy numer zgłoszenia otrzymany po zarejestrowaniu pierwszego paragonu.
Szczegółowe informacje dostępne są w Regulaminie ».

Film instruktażowy – jak poprawnie zarejestrować paragon w Narodowej loterii paragonowej : na stronie http://www.jakzarobic100zl.pl

Czy warto zainteresować się tą promocją ?

Moim daniem jak najbardziej warto ponieważ nie ponosimy żadnego dodatkowego wkładu finansowego jedyne co musimy poświęcić to trochę naszego wolnego czasu aby wprowadzić i zgłosić nasz paragon do loterii. Co prawda zainteresowanie promocją jest ogromne a tym samym nasze szanse maleją, ale możemy wprowadzić nieograniczoną liczę paragonów tym samym zwiększmy szanse na wygraną. Na pewno szansa na wygranie jest większa niż w popularnej grze lotto. Bierzmy paragony i wygrywajmy, nagrody są cenne więc warto.

Kiedy najbliższe losowanie ?
Najbliższe losowanie odbędzie się 16 listopada 2015 r. Transmisja zostanie przeprowadzona na antenie TVP Regionalnej o godzinie 21:00.


RE: Narodowa loteria paragonowa - cenne nagrody do wygrania - asiorek - 16-10-2015 21:25

Nie bylo juz gdzies?

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka


RE: Narodowa loteria paragonowa - cenne nagrody do wygrania - Rav656 - 16-10-2015 21:40

@up
Było. Sam o tym tutaj czytałem Wink


RE: Narodowa loteria paragonowa - cenne nagrody do wygrania - nitram - 16-10-2015 21:42

Szukałem po słowach loteria paragonowa narodowa i nie znalazłem.

To daj link do tematu


RE: Narodowa loteria paragonowa - cenne nagrody do wygrania - Rav656 - 16-10-2015 21:48

(16-10-2015 21:42)nitram napisał(a):  Szukałem po słowach loteria paragonowa narodowa i nie znalazłem.

To daj link do tematu
http://zarabiam.com/Temat-Loteria-Paragonowa-122128?highlight=loteria+paragonowa


RE: Narodowa loteria paragonowa - cenne nagrody do wygrania - nitram - 16-10-2015 21:54

OK to usuwamy Sad

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.