Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Subskrybcje SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Subskrybcje SMS (/Temat-Subskrybcje-SMS-122585)



Subskrybcje SMS - Alexis9 - 15-10-2015 23:48

Witam. Szukałem, ale nie znalazłem nigdzie, a nie chcę zakładać kont we wszystkich, mam tylko w firesub.
Czy w którym programie Subskrybcji SMS jest opcja wypłaty na Skrill? Domyślam się w 95%, że niestety nie, ale potrzebuję konkretnej odpowiedzi.
Jak już zabrałem głos to który program najbardziej polecacie? Pozdrawiam.


RE: Subskrybcje SMS - Karewer - 16-10-2015 11:09

Na pewno nie ma, bo zapewne bardzo małe grono osób chciałoby wypłacać na Skrill i dla serwisu było by to z pewnością nie opłacalne. Jaki program polecamy do pracy, czy serwis? Jeśli serwis, to tylko i wyłącznie FireSub jak dla mnie, ale każdy poleci ten serwis na którym obecnie zarabia. Sam przetestuj, bo zrobienie konta nic przecież nie kosztuje.

Możesz sprawdzić:
- Firesub
- Leadmore

Jeśli również SMS Premium, to:
- Firesub
- HotCash
- MyLead

Kolejność nie przypadkowa i jest to tylko i wyłącznie Moja subiektywna opinia Smile