Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na kliknięciach, wyświetleniach? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie na kliknięciach, wyświetleniach? (/Temat-Zarabianie-na-kliknieciach-wyswietleniach-122575)



Zarabianie na kliknięciach, wyświetleniach? - JohnTayds - 15-10-2015 20:12

Witajcie!
Poruszam ten wątek w związku z zabawą w trafficmonsoon.
Poszukuję portalu, który płaci za wyświetlenia strony/reklamy.
W związku z inwestycją w ad packi zarobiłem trochę wyświetleń oraz kliknięć i chciałbym to w coś zainwestować. Serwis nie musi być Polski, może być kierowany do ludzi z jakiejkolwiek części świata (geotargetowanie).
Próbowałem wystawić linki do cashinpills ale konwersja jest równa zeru!

Niegdyś tego typu serwisem, płacącym za wyświetlenia było mspartners (learnmoneystrategy)... jednakże wyleciało z gry!


Zastanawiam się również nad stworzeniem strony z reflinkiem i kilkoma poradnikami obsługi serwisu TM. Nie wiem jednak czy jest sens wyświetlać na stronie reklamy do niej samej. To chyba mija się z celem, bo nie będzie trafiać do odpowiedniego grona odbiorców.

Macie może jakieś rady, pomysły, zażalenia?
Z góry dziękuję za pomoc. Szukałem kilka dni czegoś wartego uwagi ale nie znalazłem.


RE: Zarabianie na kliknięciach, wyświetleniach? - zozols1 - 15-10-2015 20:21

Polecam inny Hyip, kraniki btc, czy jakieś inne serwisy w których działasz a masz tam % za refa.


RE: Zarabianie na kliknięciach, wyświetleniach? - JohnTayds - 15-10-2015 20:38

Wstępnie zarejestrowałem się do hotcpm.pl. Nie wiem na ile jednak przyjmują strony typu trafficmonsoon. I czy jest z tego jakikolwiek zarobek.

Cytat:Polecam inny Hyip, kraniki btc, czy jakieś inne serwisy w których działasz a masz tam % za refa.

Jak już mam okazję spytać... Lepiej przyjmowane są bezpośrednie linki do strony z rejestracją, czy raczej blogi/strony opowiadające o danym zagadnieniu i mające rejestracja w reflinkę w określonej zakładce? Nie wiem czy lepszy jest mentoring, czy może takie bezpośrednie narzucenie komuś strony.

Nie traktuję tego jako główny zysk, priorytet. Jeśli jednak można mieć z tego jakieś profity... to czemu nie?


RE: Zarabianie na kliknięciach, wyświetleniach? - bartheez - 15-10-2015 20:48

Jeżeli szukasz prostego lecz dobrego cpm to polecam 7display.com stawka to 0.32$ i w górę.
Natomiast jeśli interesują cię lepsze stawki to z czystym sumieniem mogę polecić nowość na rynku adnow
reflink rozliczanie w formie cpc, bardzo dobre stawki.


RE: Zarabianie na kliknięciach, wyświetleniach? - KegMan - 16-10-2015 14:36

Ja też polecam promowanie innego HYIP'a/Revshare'a. Jest to dużo bardziej opłacalne niż wszystkie CPM'y. Oczywiście jest ryzyko, że nikt się nie zarejestruje i nie zdobędziesz nawet centa prowizji, ale jeśli trafi ci się jakiś polecony który chociażby wpłaci 100$ to przy 10% jest już całkiem niezła kwota w porównaniu do promowania stron gdzie dostajesz kilka centów za 1000 wejść.


RE: Zarabianie na kliknięciach, wyświetleniach? - dusigrosz - 16-10-2015 18:35

Ja polecam płatne promowanie PTP z sejfik.com, ładnie zlicza. ref


RE: Zarabianie na kliknięciach, wyświetleniach? - Shadow271 - 16-10-2015 18:44

(15-10-2015 20:38)JohnTayds napisał(a):  Wstępnie zarejestrowałem się do hotcpm.pl. Nie wiem na ile jednak przyjmują strony typu trafficmonsoon. I czy jest z tego jakikolwiek zarobek.

Cytat:Polecam inny Hyip, kraniki btc, czy jakieś inne serwisy w których działasz a masz tam % za refa.

Jak już mam okazję spytać... Lepiej przyjmowane są bezpośrednie linki do strony z rejestracją, czy raczej blogi/strony opowiadające o danym zagadnieniu i mające rejestracja w reflinkę w określonej zakładce? Nie wiem czy lepszy jest mentoring, czy może takie bezpośrednie narzucenie komuś strony.

Nie traktuję tego jako główny zysk, priorytet. Jeśli jednak można mieć z tego jakieś profity... to czemu nie?

Raczej stronę z opisem programu, albo listę opisanych programów revshare


RE: Zarabianie na kliknięciach, wyświetleniach? - CreWix - 16-10-2015 23:33

Chłopaki, w sumie nie przetestowałem tego ani razu, czy jest możliwość sporo zarobić na tym?