Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pirata - SUBSMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pirata - SUBSMS (/Temat-Dziennik-pirata-SUBSMS-122560)

Strony: 1 2 3 4


RE: Dziennik pirata - subsms, skracanie i inwestycje - Xoni - 31-10-2015 20:27

Wpis 8 (31.10.2015)

No podsumowanie wieczorkiem Big Grin Cel został zrealizowany, więc jest pięknie!! Ogarnąłem też domenę, hosting i wymyśliłem aby fejs nie blokował mi linków Smile

[Obrazek: kF6BLRD.png]

Cel: 27,5 zł/500zł (do 30.11.2015)

@Miedziany e-p to bardzo fajna sprawa, tylko trochę porwałem się na wysoką wodę Big Grin Eleaf iJust 2 ma kopa (nic dziwnego, sub-ohm 0,3ohma, ok. 55W) i muszę zmienić lq z 6 na 3 (będę robić własne, w next tygodniu zamówię 100ml bazy 0mg i 6mg i jakieś aromaty Big Grin), ale chociaż zupełnie nie ciągnie mnie do analogów.

@whoami dziękuje Smile


RE: Dziennik pirata - subsms, skracanie i inwestycje - Miedziany - 31-10-2015 20:56

Duża chmurke z tego masz? bo widze że cena nie za wysoka i może bym się skusił ;d Ja mam Mild Master xd wiem że gunwo ale ważne ze nie pale analogów xd


RE: Dziennik pirata - subsms, skracanie i inwestycje - Krymi - 31-10-2015 22:04

szczerze to te liquidy robione "samodzielnie" smakują tak samo, a cena dużo niższa


RE: Dziennik pirata - subsms, skracanie i inwestycje - Xoni - 31-10-2015 22:34

@Miedziany chmurka ogromna - dla wielu może być minusem - a do tego jest gorąca, więc tylko opcja wapowania "dopłucnie", ale po zakupie grzałki 0,5Ohm a nie 0,3Ohm (standardowo jest) to wtedy jest o podobno lepiej (chłodniejsza chmurka, mniej lq zżera). Jedno napełnienie parownika starcza mi na 2 dni (5,5ml), więc warto robić samodzielnie lq bo za ~30 zł masz 200ml dobrej jakości lq.

Poczekaj też na dostawę na e-dym, bo tam można kupić za 99 zł z przesyłką, a jutro chyba ma być promocja za jakieś 80 zł tutaj - http://www.goodwaper.pl/pl/nowosci/1236-zestaw-eleaf-ijust-2600mah.html (słyszałem takie plotki).

Jedynym minusem tego zestawu jest to, że nie można wymienić baterii (znaczy da się, ale trzeba rozebrać i potem przylutować akumulator).


RE: Dziennik pirata - SUBSMS - Xoni - 01-11-2015 20:38

Wpis 9 (01.11.2015)

Spokojny dzień i niepracowity dzień jak to przystało na niedzielę. Z okazji święta odwiedziliśmy wraz z rodziną groby bliskich - ogólnie dziś mało czasu było na pracę, wieczorkiem zrobiłem 2 konta do fejsa, bo reszta padła (jak dobrze mieć konto matkę z grupami!!!) i poszedł spamik - znów blokują mi stronę, ale stworzyłem kolejną - myślę, że z ciekawą niszą Smile

Statystyki:
[Obrazek: xBvVrpr.png]

Stan konta: 138zł
Cel na listopad: 38zł/500zł


RE: Dziennik pirata - SUBSMS - Xoni - 03-11-2015 22:16

Wpis 10 (03.11.2015)

Poszła testowa wypłata ekspresowa za 150 zł, bo braciak nie wierzył, że na internetach takie łatwe hajsy można kosić :-) W tym miesiącu cel to 500 zł, ale teraz wypłacę pieniądze dopiero przy 1000 zł Smile Cały czas pracujemy, nie opitalamy się - szkoda, że fejsik blokuje konta, ale po prostu nie staram się przy nich :/ Chyba zainwestuję w parę stażowych kont i porównamy.

Statystyki:
[Obrazek: A9THOAx.png]

Stan konta: 24 zł
Zarobione: 159 zł
Cel na listopad: 46,5zł/500zł



RE: Dziennik pirata - SUBSMS - Artinesse - 03-11-2015 22:34

Życzę dużych zarobków i motywacji. Będę zaglądać do dziennika Smile.
Powodzenia.


RE: Dziennik pirata - SUBSMS - Xoni - 06-11-2015 21:21

Wpis 11 (06.11.2015)

Czuję się źle Sad Od 2 dni żadnego leada - dziś zablokowali mi konto matkę z ponad 700 grupami, popadały wszystkie konta zweryfikowane textPlusem i e-mailem po 1 posćie (nawet po zmianie linku itd.)... 3 listopada wpadł jeden lead za 4,5 zł.

Ogólnie teraz mam 7 kont zbanowych w tym 1 matkę, 4 konta nowe zweryfikowane smsem i e-mail ale gdy dodam 1 post to od razu albo blokada leci albo nie wiem co, poczekam 2-3 dni i wtedy zacznę robić spam.

Nie mam pomysłu aby oderwać subsmsy od fejsa, naprawdę Sad Mam pierdoloną pustkę w głowię i te zarabianie już mnie zaczyna męczyć...

Stan konta: 28,5 zł
Zarobione: 153,5 zł
Cel na listopad: 51zł/500zł

Myślę, że cel na listopad poszedł się jebać: zaraz kończy mi się licencja na bota, nie wiem czemu ale textPlusem nie mogę już weryfikować sms, konta padają po 1 poście, mimo że mają dodaną profilówkę, informacje o sobie itd.


RE: Dziennik pirata - SUBSMS - autoshot38 - 06-11-2015 23:07

Odczekaj przynajmniej parę dni zanim zaczniesz spamować świeżymi kontami.


RE: Dziennik pirata - SUBSMS - Xoni - 12-11-2015 18:20

Wpis 12 (12.11.2015)

Zdobyłem fajne konto z +600 grupami z roku 2011, które na razie stoi. Mam 7 kont które czekają na unbana, ale ogólnie coraz lepiej idzie. Korzystam z innego bota - Ninja Blaster - który pozwala dodawać zdjęcia, spinować tekst itd. i jest ogólnie zajebisty Big Grin

"Deprecha zarabiacza" się skończyła, więc lecimy dalej Big Grin Cel myślę, że będzie ciężki do zrealizowania, ale może się uda?

[Obrazek: VM1Sx3q.png]

Stan konta: 46.5 zł
Zarobione: 196.5 zł
Cel na listopad:69zł/500zł