Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pirata - SUBSMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pirata - SUBSMS (/Temat-Dziennik-pirata-SUBSMS-122560)

Strony: 1 2 3 4


Dziennik pirata - SUBSMS - Xoni - 15-10-2015 17:50

Hejka,

zakładam dziennik jako dodatkowe źródło motywacji w osiąganiu postawionych przez siebie celów. Nazywam się Karol, we wrześniu skończyłem 16 lat.

Cele:
Głównym celem będzie zdobycie jakichkolwiek oszczędności na protezę kończyny dolnej, powiedzmy, że 10k

Ale po drodze głównego celu na pewno na coś się wyda itd. - zamierzam za 2 lata też kupić motocykl (Honda NC700 z DCT), prawko itd. - na to też daje sobie jakieś 10k

Na czym będę zarabiał:
Teraz skupię się głównie na subsms, ale i tak teraz buduję zaplecze w postaci kont z grupami itd. - tak, na początku chcę zarobić na spamie.

Po zarobieniu jakiegoś sensownego grosza będę inwestował.

W jakich serwisach będę zarabiał
Leadmore

Co tu więcej mówić, to na razie wszystko - będę starał się aktualizować dziennik co jakiś czas. Rady piszcie na PW lub w temacie.


RE: Dziennik pirata - jasieeks - 15-10-2015 18:28

powodzenia, abyś osiągnął swój cel, dla rówieśników zawsze props.


RE: Dziennik pirata - full2000 - 15-10-2015 18:33

Powodzenia ! Smile


RE: Dziennik pirata - Keyy_MM - 15-10-2015 20:04

Powodzenia, życzę dotarcia do celu Wink


RE: Dziennik pirata - Admek69 - 15-10-2015 21:13

Powodzenia, również życzę osiągnięcie zamierzonego celu. Smile


RE: Dziennik pirata - kingkong - 15-10-2015 22:03

powodzenia


RE: Dziennik pirata - Xoni - 16-10-2015 17:34

Wpis 1 (16.10.2015)

Statystyki z leadmore: [Obrazek: FMizZue.png]

Jak widać leadów nie ma, ale to przyjdzie z czasem. Stworzyłem tzw. konto matkę - zweryfikowana mailowo, telefonicznie (na mój prywatny numer) + dodany drugi numer z appki textPlus + stworzyłem 2 spam konta. Na głównym zebrałem już sporo znajomych, dodałem parę zdjęć i jestem już w 13 grupach (dołączyłem do ok. 40-50 czekam tylko na akceptację). 1 spam konto już ruszyło (bota którego - http://zarabiam.com/Temat-Bot-do-spamowania-w-grupach-122370).

Zainwestowałem 2$ na Passive.byeNEO - chciałem sprawdzić z czym to się je, niedługo wleci tam 10$, naliczenia na poziomie 3,5%.


RE: Dziennik pirata - subsms, skracanie i inwestycje - Xoni - 18-10-2015 11:30

Wpis 2 (18.10.2015)

Leadmore
Wczoraj wpadł jeden lead, fajnie Smile Dzisiaj wizyty już się zbierają Big Grin

Zysk - 4,5zł

Passive
Zainwestowane 13$ i już 3 adpacki fajnie sobie pracują Smile Na dzień zarabiam 0,51$, wszystko będzie na razie re-inwestowane.

Shorte.st
Fanpage już się promuje, na dzień dzisiejszy 111 like Smile


RE: Dziennik pirata - subsms, skracanie i inwestycje - Xoni - 19-10-2015 18:25

Wpis 3 (19.10.2015)

Leadmore
Coraz fajniej, dzisiaj dwa leady - mam nadzieję, że już niedługo dojdę do jakiejś dniówki utrzymującej się na stabilnym poziomie Smile
[Obrazek: HxS658t.png]

Passive
Re-inwestycja cały czas, jutro kolejny adpack.

Shorte
Fanpage po malutku się promuje :-)


RE: Dziennik pirata - subsms, skracanie i inwestycje - bartheez - 19-10-2015 18:35

Widać , że się powoli rozkręcasz, trzymam kciuki za dalsze chęci i motywacje do pracy Smile