Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
czy to może się udać? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: czy to może się udać? (/Temat-czy-to-moze-sie-udac-122557)



czy to może się udać? - mietek1596 - 15-10-2015 16:24

Witam. Od jakichś 3 tygodni zastanawiam się nad metodą zarobku żeby chociaż jakieś lady były na sub/Premium sms
Wpadłem na parę pomysłów
Tutaj mam pytanko czy jak będę oferowal jakiś plik do pobrania np poradnik sub sms napisze coś w nim i dodatkowo nagram filmik ze go pobieram i działa czy ludzie na to poleca albo na jakiś generator doladowan? I jaka by najlepiej stawkę na poradniach ustawić? 3.50?
2. Ewentualnie mogę trochę zainwestować np kupić z 10 doladowan po 10 zł i np
Co dzień bym wstawial inny kod dopasowując y do pobrania Big Grin tylko tu by był problem ze stawka :/ ale jak by np była stawka 3.50 i pobrali by to z 10 ludzi to mamy 35 z czego aby ta pierwsza która pobrala zyskała doladowanie Big Grin co o tym myślicie? Smile


RE: czy to może się udać? - AnnaKa - 15-10-2015 16:38

Wiesz fajnie ze chcesz prawie real content dać ale to trochę nie fair że kto pierwszy ten lepszy


RE: czy to może się udać? - Nic3Shoot - 15-10-2015 20:42

a tam gadolisz dobrze będzie


RE: czy to może się udać? - AnnaKa - 15-10-2015 21:21

Mówię jak jest może chociaż wyszukać promocję gdzie się dostaje bonus za doładowanie i to oferować ludziom po wysłaniu sms'a