Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
8esport.com - alternatywa dla Lounge, płatność skinami i bitcoinami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 8esport.com - alternatywa dla Lounge, płatność skinami i bitcoinami (/Temat-8esport-com-alternatywa-dla-Lounge-platnosc-skinami-i-bitcoinami-122554)



8esport.com - alternatywa dla Lounge, płatność skinami i bitcoinami - jakub11174 - 15-10-2015 15:31

Witam wszystkich uzytkowników zarabiam.com
Chciałbym wam przedstawić stronę 8esport.com. Jest ona alternatywą dla csgolounge.com . Oprócz skinów , mozna takze dokonywać wpłat bitcoinami. Wymiana bitcoinów na skiny jest bardzo łatwa poprzez market w którym strona dostarcza skiny. Wypłata w postaci bitcoinów także jest możliwa
Strona: www.8esport.com

Jak poruszać się po stronie:
[Obrazek: 8iZ06UP.png]
My profile - nasz profil
My deposit- depozyt,wypłata skinów
My bets- historia betów
My trades i trades- historia wymian oraz wyszukiwarka wymian
Jackpot- wiadoma sprawa Big Grin miejsce gdzie mozna mnóstwo wygrać jak i przegrać

Wprowadzenie tradelinka (rzecz kluczowa!!!!!!!!!!!)
[Obrazek: LCwLb4I.png]
Strona naprowadza nas gdzie go mozemy otrzymac (wystarczy kliknac here)


Wpłata skinów i wypłata:
BITCOIN
[Obrazek: fWqLVjT.png]
Deposit - wpłata ,withdrawal - wypłata

ITEMY STEAM
[Obrazek: Jk90yOS.png]

Minimalna ilość depozytu to skin za 0,03 , skrzynki nie są przyjmowane.Mozna wpłacac także skiny z doty

Co do bitcoinów jest to dowolna ilość z tego co się orientuje


Tradowanie:
[Obrazek: 8paSa6B.png]

Przykładowy bet:
[Obrazek: 7ZbmFuj.png]

Lista meczów do obstawienia jest na stronie głównej . Mamy mozliwość obstawienia meczów z CS GO , Dota2, LOL, Smite. Kursy meczów są osobne dla osób obstawiających bitcoinami i osobne dla osob obstawiających skiny. Wygrane są wypłacane w postaci :
-bitcoiny jeśli chodzi o bitcoiny
-infinity coins(waluta 8esport którą wymieniamy na bitcoiny), skiny dota2 i cs go niezaleznie od meczu - gdy obstawiamy skiny
Strona dopiero sie rozwija więc kursy są czasem kosmicznie duze co powinno każdego cieszyć Smile

Mam nadzieję że wszystko wyjasniłem . Wszelkie pytania mozna pisać w temacie .
Zachęcam was do wsparcia mojej osoby : https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=59733775&token=szZsvsKn
Przyjmuje wszystkie skrzynki , itemy Smile



RE: 8esport.com - alternatywa dla Lounge, płatność skinami i bitcoinami - kingkong - 16-10-2015 00:07

ladna szata graficzna jedna z lepszych jakie widzialem


RE: 8esport.com - alternatywa dla Lounge, płatność skinami i bitcoinami - full2000 - 17-10-2015 12:08

Szata graficzna na pewno zasługuje na pochwałę. Ja jednak jestem ostrożny z nowymi
firmami bukmacherskimi. Będą mieli StarCraft II ? Bo głównie ta sekcja mnie interesuje. Smile


RE: 8esport.com - alternatywa dla Lounge, płatność skinami i bitcoinami - jakub11174 - 17-10-2015 13:47

Obecnie nie wiadomo czy jeszcze jakieś inne gry sie pojawią. Co do firmy skiny wypłaca na pewno , raczej nie powinno dochodzić do oszustw . Support działa w miare sprawnie , pisać mozna w języku polskim bo z tego co wiem to 8esport tak samo jak lounge jest stroną stworzoną przez Polaków


RE: 8esport.com - alternatywa dla Lounge, płatność skinami i bitcoinami - yoded - 25-10-2015 21:56

Boty działają lepiej na lougnu? Wink


RE: 8esport.com - alternatywa dla Lounge, płatność skinami i bitcoinami - Pasza dla konia - 25-10-2015 22:02

Zależy ile tych botów mają Smile


RE: 8esport.com - alternatywa dla Lounge, płatność skinami i bitcoinami - xTKSD - 25-10-2015 22:59

A jak z dostępnością meczy?
Dorastają do longue'a? ;>


RE: 8esport.com - alternatywa dla Lounge, płatność skinami i bitcoinami - kite - 07-12-2015 09:59

Dla mnie też dobrą alternatywą dla Lounge jest Skin Joker. Moim zdaniem jest lepiej, przyjemniej i kameralniej.


8esport.com - alternatywa dla Lounge, płatność skinami i bitcoinami - Hybrid1990 - 19-09-2019 18:02

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.