Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Początek bedzie najtrudniejszy... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Początek bedzie najtrudniejszy... (/Temat-Poczatek-bedzie-najtrudniejszy-122553)

Strony: 1 2


RE: Początek bedzie najtrudniejszy... - kingkong - 15-10-2015 23:46

powodzenia


RE: Początek bedzie najtrudniejszy... - żykiltulje - 16-10-2015 09:06

powodzenia


RE: Początek bedzie najtrudniejszy... - kamilx - 18-11-2015 09:42

Niestety czasem tak jest, że cos sie komplikuje i tak bylo tym razem. Cel nie zostal osiagniety, bo nic nie robilem, ale teraz mam pare dni wolnego, wiec wracam. Nie zakladam zadnego celu, zaczynam od poczatku, zakladam konta i buduje zaplecze.

Wczoraj wpadlo jakies 17 zl, poki co testuje rozne strony oprocz leadmore, ale wydaje mi sie ze i tak tam zostane, bo wydaje mi sie ze to najlepsze rozwiazanie.

Staram sie ogarnac jakos konta na fejsie, ale bloki leca jak szalone, wczoraj mialem na kontach lacznie okolo 80 grup, dzis nie mam ani jednej, ale 5 nowych kont powstalo i jak wytrwam to zrobie kolejne tyle. 10 kont dzis, jutro dodam z 5 i pozniej codziennie po 5. Ciezkie zadanie, bo z moja motywacja do ich tworzenia kiepsko.
Bezsensowny spam nie ma juz sensu, trzeba wymyslec cos innego.

Chcce sie tez zajac skracaniem, dlatego powstal fanpejdz ero, ale poki co ma 60 lajkow i nie zapowiada sie na to, zeby ta liczba szybko urosla bez pomocy, dlatego szukam mentora. Wiem z czym to sie je, tzn. wiem jak dziala shorte i adfly, znam zasady planowania postow itp. ale potrzebuje pomocy z promocji fanpejdzy. Ktos chetny? PW.

Wieczorem odnotuje tutaj co wpadlo, o ile cos wpadnie.
Chyba tyle.


RE: Początek bedzie najtrudniejszy... - JohnLion - 18-11-2015 18:23

Powodzenia Smile