Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kopanie BTC? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Kopanie BTC? (/Temat-Kopanie-BTC-122545)



Kopanie BTC? - xaxaxa - 15-10-2015 13:01

Witam
Temat był pewnie kiedys przerabiany, szczerzemowiąc nie mam zamiaru czytac tysiąc postów zeby znalesc odp na moje pytanie, mianowicie
Mam komputer ktory jest właczony 24/7/365 i chciałbym go jakos wykorzystac. Czy da sie jakos wydobywac nim BTC czy to juz jest przeszlosc a jak tak to co trzeba zrobic?


RE: Kopanie BTC? - full2000 - 15-10-2015 13:07

Z tego co słyszałem komputery domowe nie są odpowiednio targetowane na kopanie B T C ...
zatem wydobycie jest mało opłacalne w stos. do kosztu prądu. Koparki z kolei szybko tracą wartości.
Mogę się mylić ! Smile


RE: Kopanie BTC? - xaxaxa - 15-10-2015 13:10

Pytam bo jestem świezy w tych sprawach, a co do pradu to i tak komputer chodzi i chciałbym go jakos wykorzystac. Dokladniej jest to VPS


RE: Kopanie BTC? - Krakersik - 15-10-2015 13:25

(15-10-2015 13:10)xaxaxa napisał(a):  Pytam bo jestem świezy w tych sprawach, a co do pradu to i tak komputer chodzi i chciałbym go jakos wykorzystac. Dokladniej jest to VPS

Ale weź pod uwagę że darmowy prąd to nie wszystko, jeszcze amortyzacja - w końcu każda część która pracuje (przegrzewa się), jest narażona na trwałe uszkodzenie Rolleyes


RE: Kopanie BTC? - xaxaxa - 15-10-2015 14:07

Okej zagłebiam sie w temat, teraz inna bajka czemu satoshi zarabiam nawet jak wyłącze przegladarke? O co z tymi satoshi chodzi wiem ze jest to mniejsza waluta od BTC ale jak ją zarabiac itp itd.


RE: Kopanie BTC? - Krakersik - 15-10-2015 14:13

(15-10-2015 14:07)xaxaxa napisał(a):  Okej zagłebiam sie w temat, teraz inna bajka czemu satoshi zarabiam nawet jak wyłącze przegladarke? O co z tymi satoshi chodzi wiem ze jest to mniejsza waluta od BTC ale jak ją zarabiac itp itd.

Jeśli bawiłeś się kiedyś w zarabianie na jakichś buxach to działa na tej samej zasadzie. Tylko zamiast zarabiać 0.01$ to zarabiasz np. 0.00000700BTC czyli 700 satoshi w tym wypadku (za przepisanie kodu, klikniecie w reklamę w buxie)

Możesz zarabiać inwestująć zakupione BTC w programach wysokiego ryzyka albo zbierać z kraników, gier itd. Przeglądnij poświęcony temu dział na tym forum kryptowaluty > Bitcoin


RE: Kopanie BTC? - karasiun - 18-10-2015 06:10

https://sea-mining.com/?r=karasiun
Kupujesz ghs kopiesz wypłacasz, nic trudnego ;-)