Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Drobne pożyczki na PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Wykonam (/Forum-Wykonam-330)
+---- Wątek: Drobne pożyczki na PayPal (/Temat-Drobne-pozyczki-na-PayPal-122535)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: Drobne pożyczki na PayPal - Captain - 20-05-2017 14:08

Aktualne.


RE: Drobne pożyczki na PayPal - kaczor89 - 29-05-2017 10:33

W ostatnim czasie byłem zmuszony skorzystać z usługi i nie mogę złego słowa powiedzieć o współpracy. Polecam jak najbardziej


RE: Drobne pożyczki na PayPal - Captain - 03-06-2017 13:54

Aktualne.


RE: Drobne pożyczki na PayPal - xdax1 - 04-06-2017 12:02

Jeśli ktoś jest bardziej "zaufany" to pożyczyłbyś więcej?


RE: Drobne pożyczki na PayPal - Captain - 04-06-2017 12:05

To zależy jak dużo więcej. Ogranicza mnie budżet, rzadko mam w jednej chwili więcej jak 3-4 stówki wolne, bo prawie wszystko pracuje w różnych inwestycjach. Kiedy ktoś odda i część pieniędzy się zwalnia wtedy mogę pożyczyć kolejnym osobom i tak to się kręci.


RE: Drobne pożyczki na PayPal - ikr - 11-08-2017 10:11

A nie lepiej jest wziac jakaś darmową chwilówkę? Orientowałem się ostatnio w temacie i praktycznie każda firma prywatna ma darmowe chwilówki w ramch pierwszej pożyczki. Poza tym oprocentowanie 20%na miesiac to dość dużo ;/I jeszcze jak sie nie ma na spłątę to to rośnie wykładniczo. O wiele, wiele drożej niż w banku.


RE: Drobne pożyczki na PayPal - Captain - 11-08-2017 10:30

Przy pożyczkach w banku musisz podawać full dokumentów, przechodzić weryfikacje itd, ja tyle tego nie wymagam, to jedna rzecz. Kolejna sprawa, że z tymi chwilówkami tylko pierwsza jest darmowa, potem następne mają już odsetki i to chyba nie małe (im łatwiej dostać daną pożyczkę, mniejsze weryfikacje by ją dostać tym większe odsetki).
Wiele osób ma też problem z dostaniem pożyczki w banku bo nie mają udokumentowanego dochodu, albo mają jakieś długi albo z jeszcze innych powodów. No i kolejna sprawa, że to u mnie łatwiej się dogadac w sprawie przedłużania jak ktoś nie może oddać, a w banku jest z tym dużo trudniej i musisz ostro pilnować terminów.

Procent jest bardzo uczciwy biorąc pod uwagę jakie ryzyko ponoszę. W końcu przy pożyczaniu ludziom z forum ryzyko, że trafie na oszusta jest bardzo duże, do tego nie mam takiego zaplecza prawnego i tak mocnych narzędzi do ścigania oszustów jakie mają banki. Więc one mogą pożyczać na mniejszy procent, mnie by się to nie opłacało.


RE: Drobne pożyczki na PayPal - Spamer-pl - 21-08-2017 18:32

Ale tych chwilówek jak grzybów po deszczu więc co miesiąc gdzie indziej.
I z babcią od nowa i z dziadkiem od nowa bracia, siostry, zaufani koledzy.
bo kto nie pożyczy chwilówki koledze w wysokości kilku piw?


RE: Drobne pożyczki na PayPal - Hopekk94 - 21-08-2017 19:02

Wiesz , jesli bys pozyczal pieniadze za innych to juz Teoja sprawa. Ja za nic w swiecie za nikogo bym nie bral pozyczki . Nawet na 1k


RE: Drobne pożyczki na PayPal - Spamer-pl - 22-08-2017 08:09

A kto tu mówił o 1k?
Tu mowa o drobnych pożyczkach gdzie w najgorszym wypadku (zarobku) to 10% twojej wypłaty.
Cytat:Oferuje drobne pożyczki na PayPal do kwoty max 200zł na osobę
I nie mowa tu o pożyczaniu komukolwiek tylko zaufanym znajomym / koledze z pracy
Cytat:Zastrzegam jednak, ze pożyczek udzielam wyłącznie zaufanym użytkownikom na forum

Cytaty zapożyczone z pierwszego posta dla przypomnienia
Nie pożyczyłeś koledze telefony za ponad 1k bo chciał zadzwonić do kogoś? mógł sobie pójść z twoją własnością.