Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Drobne pożyczki na PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Wykonam (/Forum-Wykonam-330)
+---- Wątek: Drobne pożyczki na PayPal (/Temat-Drobne-pozyczki-na-PayPal-122535)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


Drobne pożyczki na PayPal - Captain - 15-10-2015 10:08

Nie wiem czy to odpowiedni dział na ten temat jeśli nie to prosze przenieść gdzie trzeba.


Kiedyś już oferowałem tutaj drobne pożyczki (typu 100-200zł) na pp, ale zawiesiłem tę działalność, teraz jednak ją wznawiam.


Tak więc:

Oferuje drobne pożyczki na PayPal do kwoty max 200zł na osobę (jednocześnie mogę udzielić pożyczki kilku osobom bo nie mam niewiadomo ile środków).
- Czas na spłacenie pożyczki wynosi miesiąc i do oddania cała kwota +20%. Czyli w przypadku 200zł będzie do oddania 240zł.
- Czas na oddanie pożyczki to miesiąc. Jeżeli ktoś nie będzie mógł oddać w terminie to istnieje opcja przedłużenia czasu o kolejny miesiac ale z dodatkowym 20% od kwoty z poprzednim procentem (czyli +20% od kwoty 240zł z poprzedniego przykładu).
- Pożyczam tylko na PayPal bo tam mam wolne środki.
- Wszelkie ustalenia i załatwiania spraw z pożyczkami wyłącznie poprzez PW na forum. Żadnych gg czy innych komunikatorów.



Zastrzegam jednak, ze pożyczek udzielam wyłącznie zaufanym użytkownikom na forum, mającym dużo postów, udzielającym się etc. Ktoś nowy z małą iloscią postów pożyczki nie dostanie.
A i wśród zaufanych będę wybiórczo decydował komu pożyczyć, a komu nie, w końcu to moje ryzyko Wink
- Pożyczki udzielam w ciągu do 24 godzin od czasu napisania do mnie. Jeśli jednak w tym czasie w ogóle Ci nie odpiszę to znaczy iż pożyczki nie otrzymasz bo nie wygladasz na wystarczająco zaufanego użytkownika (;p) lub skończyły mi się środki na pp (nie zawsze będę miał czas wszystkim odpisywac i tłumaczyc dlaczego akurat im nie pożyczę, zwłaszcza jeśli zainteresowanych będzie sporo. Tak wiec jeśli nie odpisze w ciągu 24 godzin to znaczy, ze z pożyczki nici).

Zainteresowani pisać w PW. Zagladam na forum pare razy dziennie, ale głownie w godzinach wieczornych, wiec czasem będziecie musieli nieco poczekac na odpowiedź (w sensie, zeby mi znowu nie pisały osoby które chcą pożyczke na teraz natychmiast, a nie na jutro, bo za 2 godziny juz będzie za późno etc).


Pozdrawiam



RE: Drobne pożyczki na PayPal - kingkong - 15-10-2015 22:35

lichwa rak ludzkościBig GrinBig Grin


RE: Drobne pożyczki na PayPal - Captain - 16-10-2015 16:26

Żadnej lichwy tutaj nie ma, 20% to dobry procent i zresztą minimalny, bo z mniejszym by mi się nie opłacało czegoś takiego organizować i ryzykować trafienie na oszusta.


RE: Drobne pożyczki na PayPal - Frix93 - 19-10-2015 18:09

Napisałem na pw Smile


RE: Drobne pożyczki na PayPal - Captain - 19-10-2015 21:39

Odpisałem Wink


RE: Drobne pożyczki na PayPal - full2000 - 19-10-2015 21:59

@[Captain] serio? Big Grin Nie chcę Cię zniechęcać ale przecież za raz zaczną się zgłaszać oszuści (jeżeli już tego nie zrobili) ...
staż to nie wszystko, jak potem będziesz dochodził swoich racji?


RE: Drobne pożyczki na PayPal - Captain - 19-10-2015 23:26

A czy komuś opłaca się dostać tutaj bana (w końcu zasady podobne jak przy innych oszustwach np w forumowych transakcjach handlowych) na koncie gdzie ma dużo postów, reputacje, gdzie udzielał się z rok czy parę lat, tylko po to aby ukraść 100 czy 200zł?

Po za tym pożyczałem już niejednej osobie (już kiedyś prowadziłem taką działalność) i źle na tym nie wyszedłem. Wśród aktywnych użytkowników, ze sporą ilością postów, reputacją etc raczej rzadko się trafiają oszuści, a takim co dopiero się zarejestrowali, albo mają tylko z kilkanascie-kilkadziesiat postów i nic po za tym to wiadomo, ze się nie pożycza Wink


RE: Drobne pożyczki na PayPal - full2000 - 20-10-2015 12:01

@[Captain] w porządku ale czy w takim razie komuś z tak spędzonym czasem na forum, reputacją, ilością postów etc. będzie się chciało brać pożyczkę 200 zł i oddawać 240 ? Wydaje mi się że tacy użytkownicy potrafią zarobić np. 200 zł ... może się mylę. Jeżeli narobiłem zbędnego offtopu to przepraszam ! Ja Ci szczerze życzę powodzenia w prowadzeniu działalności ! Smile


RE: Drobne pożyczki na PayPal - Kemesz - 20-10-2015 12:06

20%.. Powodzenia!


RE: Drobne pożyczki na PayPal - Captain - 23-10-2015 15:40

Nadal aktualne.