Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bananafund - zarabiaj na swoich pomysłach! FAZA I - 50% serwisu na sprzedaż! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bananafund - zarabiaj na swoich pomysłach! FAZA I - 50% serwisu na sprzedaż! (/Temat-Bananafund-zarabiaj-na-swoich-pomyslach-FAZA-I-50-serwisu-na-sprzedaz-122522)

Strony: 1 2 3


RE: Bananafund - zarabiaj na swoich pomysłach! FAZA I - 50% serwisu na sprzedaż! - Arivi - 06-12-2016 22:37

Warto wspomnieć, że założycielem hyipa jest człowiek odpowiedzialny za dawny PaidVerts Wink Czyli
a) Joel William Cook
b) Richard O'Neill
c) Richard Matthew John O'Neill.

Wybierz prawidłową odpowiedz impreza


RE: Bananafund - zarabiaj na swoich pomysłach! FAZA I - 50% serwisu na sprzedaż! - olekn1 - 07-12-2016 07:20

@[Arivi] Jakby się nie nazywał, to on stworzył revshare "reklamowy", który jest chyba najpopularniejszym rodzajem inwestycji (poza giełdą ;p), to on stworzył MTV, dał zarobić spore pieniądze, potrafił uniknąć zescamienia się serwisów, ma spore doświadczenie, a teraz wprowadza nową innowację na rynek, która okaże się prawdopodobnie hitem Big Grin

W pierwotnej wersji tematu o tym pisałem, ale przez nie uwagę musiałem przeoczyć ten akapit i go też usunąć Undecided

PS. Może tym razem, z pomocą Banana Fund, uda mi się stworzyć jakiś biznes internetowy, Jerk


RE: Bananafund - zarabiaj na swoich pomysłach! FAZA I - 50% serwisu na sprzedaż! - Veres - 07-12-2016 11:35

Czekam na projekt, zobaczymy co z tego wyjdzie, niestety obudziłem się zbyt późno i trafiłem do 6 bloku, chodź chyba nie jest najgorzej zważywszy, że jest ich aż 20 HuhHuh


RE: Bananafund - zarabiaj na swoich pomysłach! FAZA I - 50% serwisu na sprzedaż! - olekn1 - 07-12-2016 12:40

@[Veres] Nie tylko tokeny Banana Fund są ważne, bez pomysłów na biznes i inwestycji w nie, nie zarobimy dywidend, bo nie będzie z czego Jerk

Sam mam już swój pomysł, zobaczymy co z tego wyjdzie Big Grin


RE: Bananafund - zarabiaj na swoich pomysłach! FAZA I - 50% serwisu na sprzedaż! - olekn1 - 09-12-2016 23:48

UPDATE!

Prawdopodobnie we wtorek (tj. 13.12.2016) zostanie dodania możliwość wykonania depozytu

Równocześnie z dodaniem tej opcji, pojawi się timer odliczający jeden tydzień czasu, następnie 20 grudnia
każdy kto będzie miał przynajmniej zdeponowane 0.01 BTC (ok $7,5) będzie mógł zarezerwować swoją kolejkę
- sprzedaż tokenów rozpocznie się w styczniu, ale już teraz będziemy musieli zająć swoje miejsce, inaczej
znajdziemy się na samym końcu kolejki, co za tym idzie - tokeny które będziemy chcieli kupić będą droższe Wink

Rezerwacja kolejki dotyczy bloków 8-20, wcześniejsze bloki są podzielone na 10.000 użytkowników, którzy
zarejestrowali się jako pierwsi, a każdy z nich może kupić tokeny z tych bloków za maksymalnie $10 (ok. 0.01333 BTC)

Ważna informacja - Przekroczyliśmy już 5000 zarejestrowanych użytkowników Huh



RE: Bananafund - zarabiaj na swoich pomysłach! FAZA I - 50% serwisu na sprzedaż! - Veres - 10-12-2016 00:02

Czyli rozumiem ze jeśli jestem w bloku szóstym nie musze sie spinac i kupowac jak najszybciej Smile ?


RE: Bananafund - zarabiaj na swoich pomysłach! FAZA I - 50% serwisu na sprzedaż! - olekn1 - 10-12-2016 00:30

@[Veres] Tak, jeżeli chodzi o tokeny z bloków 1-8, to spokojnie możesz czekać do stycznia, ale jeżeli miałbyś w planach zainwestować więcej niż $10 w akcje, to warto wpłacić 0.01 BTC i zarezerwować sobie kolejkę do dalszych bloków (8-20), oczywiście te 0.01 BTC nie przepada, bo dostaniesz za nie tokeny Wink


RE: Bananafund - zarabiaj na swoich pomysłach! FAZA I - 50% serwisu na sprzedaż! - olekn1 - 15-12-2016 12:00

We wtorek wystartowała możliwość depozytu pieniędzy.
Na ten moment mamy już 6057 zarejestrowanych użytkowników i 89 wpłaconych bitcoinów!

[Obrazek: usersspng_anaxqsn.png]



Już w następny wtorek, 20 grudnia o godzinie 17:00 będziemy mogli zarezerwować sobie kolejkę do tokenów z bloków 8-20,
warto wpłacić chociaż minimalne 0.01 BTC i w łatwy sposób pomnożyć kasę Wink Sam już wpłaciłem tyle:

[Obrazek: depositpn_anapqrn.png]


Zapraszam do rejestracji! Big Grin





Film do promowania Banana Fund! Aktualnie jest po angielsku,
ale niedługo zostanie zrobiona polska wersja Wink



RE: Bananafund - zarabiaj na swoich pomysłach! FAZA I - 50% serwisu na sprzedaż! - olekn1 - 20-12-2016 10:45

Już za 6 i pół godziny ruszy rezerwacja kolejki do tokenów Banana Fund! Wystarczy już 0.01 BTC! (Rezerwacja dotyczy bloków 8-20), jeżeli ktoś ma zamiar kupić tokeny z bloków 1-8 to musi przygotować 0.0133 i czekać na możliwość kupna tych bloków Wink Więcej informacji pod wieczór.


RE: Bananafund - zarabiaj na swoich pomysłach! FAZA I - 50% serwisu na sprzedaż! - bimbrownik - 26-02-2017 14:52

I właśnie teraz teraz tworzy się pytanie, czekać czy sprzedawać udało mi się wystartować z drugiego bloku na 112 pozycji więc nie jest tak źle. Sprzedałem już część tokenów- zwrot inwestycji przy wartości 0.89 za token teraz cena spadła do 0,7 opłaca się trzymać je dalej chcąc szybko zarobić? Jak przewidujesz cena BF podniesie się wraz z pierwszymi projektami? Big GrinTongue