Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Praca dla Mamy co proponujecie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Praca dla Mamy co proponujecie? (/Temat-Praca-dla-Mamy-co-proponujecie-122519)

Strony: 1 2


Praca dla Mamy co proponujecie? - marall98 - 14-10-2015 19:47

Cześć! Moja mama nie ma pracy i chciałaby zacząć coś w internecie, proponowałem jej pisanie tekstów, ale stwierdziła że nie umie bo jej są nie spójne etc sub/premium też jej nie dam bo to zbyt trudne może być myślałem nad jakimś PV albo LucreLab ale jakie tam są naliczenie przy drobnych inwestycjach? a może coś innego proponujecie? Inwestycje jeśli już to max 50zł więc ja się poddaje nie mam pomysłu wiem że była masa takich tematów, ale może ktoś coś pomoże Smile Z góry dziękuje Big Grin


RE: Praca dla Mamy co proponujecie? - raichu2 - 14-10-2015 19:58

Może konta FB/ Google+ ?


RE: Praca dla Mamy co proponujecie? - chincyk - 14-10-2015 19:59

A może: http://centrumplatnychankiet.cba.pl/polskie.html


RE: Praca dla Mamy co proponujecie? - rachman - 14-10-2015 20:03

Przejrzyj był temat nie jeden podobny. Ktoś szukał dla taty i sporo tam pomysłów padło. Przede wszystkim opisz co mama potrafi, czym interesuje, jaki zdolności, stopień obcykania w necie, łatwość nawiązywania kontaktów w realu/necie itd. Łatwiej będzie coś zaproponować...


RE: Praca dla Mamy co proponujecie? - marall98 - 14-10-2015 20:04

Możesz więcej info na priv dać Wink Jakie zarobki ile czasu trzeba poświęcić, pamiętam że jak zaczynałem z 3 lata temu to na ankietach 5zł zarobiłem ale dość łatwo Big Grin
(14-10-2015 19:59)chincyk napisał(a):  A może: http://centrumplatnychankiet.cba.pl/polskie.html

Mama osóbka +50 pracowała w banku więc komputer ogarnia, tylko trochę wolniej wystarczy pokazać co i jak, kontakty nawiązuje dość łatwo. od kiedy nie pracuje w banku prowadzi dom i księgowość w firmie ojca. Nie ma jakiś specjalnych zainteresowań.


RE: Praca dla Mamy co proponujecie? - rachman - 14-10-2015 20:26

Nosz kurde a ma jakieś papirusy na księgowość? Może ktoś by ją zatrudnił dodatkowo niech popyta w realu w mniejszych firmach a jak nie to może mogłaby tu na forum czy na ogłoszeniach (olx gumtree itd.) się reklamować i udzielać taniej rad jak ma wiedzę. Wiele osób dało by zarobić za samo rozliczenie PITu z czym podejrzewam ona nie ma problemu żadnego - sezon blisko Wink Dodatkowo rozumiesz bloga z poradami - księgowość, prowadzenie własnej działalności - niech tworzy, podlinkuj jej trochę i jak zacznie się ruch to podpiąć ładne reklamy tematyczne - usługi księgowe, produkty finansowe (sam reklamuję konta kredyty usługi różne - czasem ktoś coś zamówi i wpadnie jakaś stówka). Jak coś to reflinki mogę podrzucić Wink Najlepiej wykorzystywać coś na czym się zna albo się lubi. Wtedy łatwiej idzie. To takie pierwsze myśli...


RE: Praca dla Mamy co proponujecie? - marall98 - 14-10-2015 20:32

papirusów nie ma Big Grin Ale dzięki pomysł genialny muszę to ogarnąć Big Grin Stworzenie strony to dla mnie 1 dzień z miesiąc czasu na wypromowanie i miałaby może z 200-400zł/mc Reput Leci Big Grin


RE: Praca dla Mamy co proponujecie? - rachman - 14-10-2015 20:40

To jak umie pity rozliczać lub ma wiedzę na temat księgowości to niech tu podziała i uwierz mi na bank parę złotych w między czasie wpadnie. Wielu tu szuka odpowiedzi na temat rozliczania się lub rozpoczęcia/prowadzenia własnej działalności. W sezonie rozliczeń jest multum pytań.


RE: Praca dla Mamy co proponujecie? - pies333 - 14-10-2015 20:43

też bym coś dla mojej znalazł właśnie. tylko że niewiele ogarnie. najlepiej to dać 1000zł i niech na paidverts sobie wyklikuje. Zawsze jakiś dorobek. Ale z inwestycją 50zł to ciężko.


RE: Praca dla Mamy co proponujecie? - full2000 - 15-10-2015 18:05

(14-10-2015 20:43)pies333 napisał(a):  też bym coś dla mojej znalazł właśnie. tylko że niewiele ogarnie. najlepiej to dać 1000zł i niech na paidverts sobie wyklikuje. Zawsze jakiś dorobek. Ale z inwestycją 50zł to ciężko.
To samo sobie pomyślałem. Smile Może zainwestujcie trochę w programy typu Revenue Share i niech mama wyklikuje/wysurfowuje Ci obowiązkowe reklamy? Z tym że to stanie się praktycznie bezsensowne w momencie gdy Ty sam zarabiasz przez internet. Sam czasami myślę pod tym kątem o swoich rodzicach ale ciężko jest coś wymyślić dla osób które kiepsko ogarniają komputer... Napisał bym że surfbary ale przecież to mija się z celem...