Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik młodziaka v2 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik młodziaka v2 (/Temat-Dziennik-mlodziaka-v2-122517)

Strony: 1 2 3


RE: Dziennik młodziaka v2 - alizen - 25-10-2015 22:51

Ja znawcą programowania nie jestem, ale moim zdaniem lepiej jest się przyłożyć do jednej rzeczy niż do kilku.


RE: Dziennik młodziaka v2 - Dr Sin - 25-10-2015 23:03

Życzę motywacji i uporu w dążeniu do celu, będę zaglądał! Smile


RE: Dziennik młodziaka v2 - darkside - 29-10-2015 18:14

Zależy co chcesz robić jeśli strony to bez CSS się nie obejdzie. PHP tez jest bardzo potrzebne do pisania np wtyczek i przerabiania strony (na CMS) JavaScript jak narazie nie będzie ci potrzebna (moim zdaniem) najlepiej skup się na konkretnych językach do stron ucz się głównie na CSS i PHP Smile C++ do stron jest bezużyteczne pozwoli Ci natomiast pisać boty i programy desktopowe Big Grin


RE: Dziennik młodziaka v2 - Trafficmonsoon2 - 29-10-2015 19:47

HTML jest podstawą więc nie wiem o czym mówisz.
Przynajmniej podstawy html.


RE: Dziennik młodziaka v2 - radek0389 - 29-10-2015 20:23

Zdecyduj się na początek czy chcesz stanąć na drodze do webmastera czy tworzyć programy/boty desktopowe. Jeśli to pierwsze jak najbardziej zacznij od początku html+css, potem PHP, javascript.
Jeśli to drugie, to C++, choć ja polecam JAVA, polecam książkę "Thinking in java", cena to około 100zł ale z pewnością znajdziesz w pdf za darmo w necie.
I jak się uczyć, to porządnie jednej rzeczy a nie wszystkiego po trochę. Składnia wielu języków ma pewne podobieństwa, więc jak wykujesz jedno perfekcyjnie, to kolejne przyjdzie łatwiej. A jak wykujesz podstawy, średnio zaawansowane elementy wszystkiego, to potem co najwyżej napiszesz prosty szablon html czy w java kalkulator macierzy, na poziom zaliczenia gimnazjum a nie profesjonalny projekt.
Wytrwałości Smile


RE: Dziennik młodziaka v2 - Krymi2 - 07-11-2015 19:24

Minęło 10dni, ale przez ten czas nie próżnowałem.

Zarobki z ostatnich 3dni:

[Obrazek: 4bf98415ea79618a4b8353f2abdc1293.jpg]

Nie mam żadnej strony, kompletnie nic. Dodam że ta nisza była na forum dostępna przez 30minut, ktoś zadał odnośnie niej pytanie. Masa hejterów, że nisze wydal i zedytował na pusty tekst. Kto miał ją zobaczyć to zobaczył Smile


Jestem w trakcie tworzenia bloga odnośnie zarabiania, następnie będę tworzył blog kulinarny (kopiowanie Jerk2) oraz kulturystycznego.

Stronę tą, którą budowałem ponad dwa tygodnie mam już zrobioną w 100%, wystarczyłaby teraz promocja na YouTube i Facebooku i zyski byłyby nieziemskie nawet do 50$ dziennie przy dobrym promowaniu. Ale mi się nie chcę Big Grin Póki co kasy na nic nie potrzebuję, a nisza się nie wypali. Skończę tworzyć blogi to wtedy zajmę się promocją tej strony. Mam także pomysl na kolejną stronę, gdzie zyski z reklam będą niebotyczne Smile


RE: Dziennik młodziaka v2 - maniek250 - 07-11-2015 21:15

(07-11-2015 19:24)Krymi2 napisał(a):  zyski byłyby nieziemskie nawet do 50$
(07-11-2015 19:24)Krymi2 napisał(a):  zyski z reklam będą niebotyczne Smile
Skąd wiesz ? Xpokerface nie napalaj sie zbytnio bo zawsze może okazać sie lipa.


Dziennik młodziaka v2 - piotrekprorok - 07-11-2015 21:16

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.