Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik młodziaka v2 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik młodziaka v2 (/Temat-Dziennik-mlodziaka-v2-122517)

Strony: 1 2 3


Dziennik młodziaka v2 - Krymi - 14-10-2015 19:23

Witam

Tworzę ten dziennik, aby zmotywować samego siebie jak i innych do pracy. W pierwszym moim dzienniku było wszystko robione na odpie*dól, 8 stron dziennika był to spam.

Teraz coś o mnie

Mam 1xlat, pochodzę z małej miejscowości (10tyś mieszkańców). Mam dużo wolnego czasu, ale on tak szybko leci, że nawet się nie obejrzę, a już jest ciemno pokerface

W tamtym dzienniku wszystko robiłem jak najszybciej byle zarobić. Teraz postanowiłem się do edukować i dopiero ruszyć. Póki co mam przygotowaną stronę internetową (słabo z grafiką), jeszcze nie wiem real czy fake content, ale stawiałbym raczej na to drugie. Ta strona będzie "zagraniczna", a póki co postaram się stworzyć o podobnej tematyce tylko w języku ojczystym. Nie będzie to nie wiadomo jak dopracowana strona, pewnie większość kodów będzie nie zamknięta + darmowy szablon, ale zacznę też się uczyć robić strony (kiedyś tam).

No to tak obrałem sobie cel 1500zł do końca roku w tamtym dzienniku, ale teraz zmieniam na 500zł. Wydałem 120zł na 2 konta na fb (70zł) + bot do spamowania na grupach fb (50zł). Konta stoją i stoją, botowi już się licencja niedługo skończy. Według mnie ten bot to był najgorszy zakup... czasami po 10 grupach się zacinał i trzeba było włączać wszystko od nowa. Bot oczywiście od pana Mikey. Innym działa normalnie, mi wcale.

Dobra koniec historyjek.


RE: Dziennik młodziaka v2 - dzejkobs - 14-10-2015 20:25

Serio wydaleś na 2 konta 70zł Rolleyes Jaki to ma sens, może mnie ktoś oświecić bo się nie orientuje ;(


RE: Dziennik młodziaka v2 - Keyy_MM - 14-10-2015 20:36

Dokładnie... Te konta miały po 1000 grup, że kosztowały 70 zł?


RE: Dziennik młodziaka v2 - Krymi - 14-10-2015 22:05

Dzień 1

Mimo, że dzień wolny to się obijałem. Jedynie wieczorem siadłem na chwilę i udało mi się:

-zamówić 25 starterów lycamobile
-zamówić 6 starterów play
-zamówić 1 zagraniczny (nie pamiętam już nazwy Big Grin nawet nie wiem czy dotrze)

Pobrałem także dzisiaj darmowy szablon pod stronę www. nie taki jak chciałem, ale inne były gorsze.
ps. jakby ktoś miał jakiś szablon darmowy (1strona tzn. bez odnośników do podstron). Najlepiej taka gdzie Na górze wyświetla się baner z nazwą strony, a na całej stronie jest ładna kolorystyka.


Cytat:Dokładnie... Te konta miały po 1000 grup, że kosztowały 70 zł?

Tak 2011rok każde 800-1000grup i po 800 znajomych Smile

ps. Wiedziałem, że jak czegoś nie dopowiem to się zacznie Big Grin


RE: Dziennik młodziaka v2 - alizen - 14-10-2015 22:13

Proszę Smile http://lmgtfy.com/?q=free+website+template


RE: Dziennik młodziaka v2 - Krymi - 14-10-2015 22:19

(14-10-2015 22:13)alizen napisał(a):  Proszę Smile http://lmgtfy.com/?q=free+website+template

Czytaj ze zrozumieniem...


RE: Dziennik młodziaka v2 - full2000 - 15-10-2015 09:13

Powodzenia ! Smile


RE: Dziennik młodziaka v2 - Krymi - 16-10-2015 21:20

Dzień 2 i Dzień 3

Robiłem stronę, zamówiłem parę darmowych rzeczy przydatnych i nieprzydatnych. Dział strony na którym będę chciał zarabiać ukończony w 98% (jakieś małe poprawki graficzne min. banner zmienić muszę). Jutro planuję "rozreklamować" moją stronę na youtube (muszę zrobić filmik angielski Lol). W niedzielę zajmę się dodaniem filmiku i zrobieniem hrviews + like na filmiku. W poniedziałek kupuję domenę podpinam pod darmowy hosting (póki co), zmieniam filmik na publiczny i czekam na pieniądze Big Grin W międzyczasie spróbuję ogarnąć pozycjonowanie.

Darmowe rzeczy, które dziś zamówiłem:
http://magic-blow.pl/ - Liquid do e-papierosa

Musicie zrobić

0. Zarejestrować się tam
1. Wejść w liquidy "Liquid Essence" (na innych nie działa kod rabatowy)
2. Dodać do koszyka wybrany liquid
3. Przejść do koszyka
4. Wpisać kod rabatowy "MAGIC"
5. Dokończyć procedury kupna
6. Czekać na liquid impreza

Zamówiłem także kapsułki do prania... sam nie wiem po co ale jak darmowe to trzeba brać Cool
https://www.everydayme.pl/rodzina/oferty/multisample

Zamówiłem jakieś tam kosmetyki kobiece sam nie wiem po co Sad Następnym razem przemyślę ^^


RE: Dziennik młodziaka v2 - Mikey - 16-10-2015 22:32

Powodzenia kolejny raz...


RE: Dziennik młodziaka v2 - Krymi - 17-10-2015 20:47

Dzień 4

Założyłem 1h temu fanpage, póki co 30like ma i nadal rosną.
Pobawiłem się trochę w fastlike itp. ale to nie dla mnie Wink
Trochę przerobiłem stronkę.
Zamówiłem przed chwilą 15starterów z lycamobile i 24 z play (pod dziennik, abym miał o czym pisaćJerk2)
Czyli idzie już do mnie

-40starterów lycamobile
-30starterów play
-jakieś pierdoły


Ogólnie dzień jak zawsze.