Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z konwersją - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Problem z konwersją (/Temat-Problem-z-konwersja-122471)

Strony: 1 2


Problem z konwersją - cbronson - 14-10-2015 09:21

Witam. Po dłuższej przerwie wróciłem do tego biznesu i mam problem.
Zero leadów. Moim targetem jest facebook i grupy dla mało inteligentnych ludzi.
Działałem na programach: gry steam, podpisz petycje, odblokuj artykuł.
Proszę o pomoc, pozdrawiam Smile
[Obrazek: Przechwytywanie.jpg]


RE: Problem z konwersją - Leaders - 14-10-2015 09:48

Jeżeli działasz na ogólnym targecie, spróbuj bardziej ogólne programy, jak np. Wygraj iPhone Smile


RE: Problem z konwersją - AnnaKa - 14-10-2015 14:36

Napisz do mnie na gg we wolnej chwili przeanalizujemy co źle jest zrobione że tak się dzieje.


RE: Problem z konwersją - Podroznik99 - 14-10-2015 16:40

Pozwól, że się dołączę do tematu. Mam tak samo.. Działam na Facebooku w komentarzach oraz grupach, moje programy to głównie stream i filebay.
[Obrazek: 56790995956034748346.jpg]

Również szukam pomocy.

Dziękuję Smile


RE: Problem z konwersją - AnnaKa - 14-10-2015 22:44

Prosze napisz do mnie na gg jutro także coś zaradzimy.


RE: Problem z konwersją - rassiel - 12-11-2015 06:52

Ja za to sprawdzę konkurencję. Najlepiej zagraniczną.

IMO podejrzane, że strona z kilkoma tysiącami wyświetleń i płaczem w komentarzach, że tyle a tyle pieniędzy z konta ubyło, na HC wygenerowała 0zł.

Przypomina mi to sytuację z polskim serwisem PPI, który też nędznie naliczał kliknięcia. Zastosowałem trik- umieściłem linka w ramce, do tego prosty skrypt zliczający kliknięcia i wiedziałem, że dałem się zrobić w wała. Na zagranicznym serwisie w końcu zliczało kliknięcia (choć wciąż była rozbieżność z tym co pokazywał skrypt, ale zrzuciłem to na karb jego "małego zaawansowania"). I dopiero jakakolwiek (mało, bo mało, ale JEDNAK) kaska zaczęła lecieć.

Pewnie za ten post wyłapię bana, bo biznes musi się kręcić na programie frajerskim, nie partnerskim.


RE: Problem z konwersją - Leaders - 12-11-2015 14:11

@rassiel, ale że testowałeś u nas swój ruch, czy jak? Wybacz, ale nie podałeś zbyt wielu szczegółów dzięki którym moglibyśmy coś ustalić.

Upewnij się czy odpowiednio skonfigurowałeś nasze narzędzia oraz czy masz wdrożone prawidłowe linki parnterskie. Od w/w osób, które "płaczą w komentarzach" postaraj się uzyskać kod, który otrzymali i numer telefonu. Nie widzimy przeszkód by skonfrontować całość na forum publicznym.


RE: Problem z konwersją - rassiel - 12-11-2015 16:56

Moja strona z natłoku odwiedzin leży od dwóch dni, a UU (i tylko one) ciągle się nabijają. No parodia normalnie.

Nie będę tracił więcej czasu na ten scam. A podobno tylko za granicą Polak Polakowi wilkiem. Cóż...


RE: Problem z konwersją - war43 - 12-11-2015 18:39

Mnie też konwersja HotCash nie zachwyca (300 UU = 0 leadów)
Ale ja jakoś nie szukam winnych - po prostu korzystam z eforsy / leadmore, gdzie konwersja jest wyższa - widocznie ich programy po prostu są bardziej odpowiednie dla moich metod promocji. Wink


RE: Problem z konwersją - Glexab - 12-11-2015 18:57

Mi też nic tu nie wpada prawie, na 3k wejść tylko 9 leadów Lol ale jak widać po ostatnim konkursie są tacy co potrafią dostosować się do tych programów i ładnie zarabiać na HC.