Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Działania Leadmore na blokady FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Działania Leadmore na blokady FB (/Temat-Dzialania-Leadmore-na-blokady-FB-122455)

Strony: 1 2 3 4


Działania Leadmore na blokady FB - wydra87 - 13-10-2015 20:32

Czy Leadmore zamierza coś zdziałać w temacie blokad? czy jesteśmy pozostawieni sami sobie?

Przydałyby się zmiany linków na pobieraniu, wtftube, i kilku innych programach. Facebook wszystko wykrywa nawet przez skracanie linków z maskowaniem. Nie pomagają także darmowe aliasy, blog... większość nie zabezpiecza odpowiednio linku i są wykrywalne przez fb. Czy Leadmore zamierza pomóc swoim partnerom? W końcu to także Wasze pieniądze... na HotCash służą pomocą w postaci własnego linku, który bez problemu można wrzucić na fb... nie chciałbym przechodzić do konkurencji ... a niestety zarabianie na fb przez te blokady staję się co raz trudniejsze...


RE: Działania Leadmore na blokady FB - nicooo - 13-10-2015 20:38

Sprawdziłem linki na moich domenach itp , i nie są one blokowane , fb od niedawna blokuje również linki za pomocą czesto powtarzającej się frazy , zainwestuj w domenę , problemów przy aliasie też takich nie mam.


RE: Działania Leadmore na blokady FB - wydra87 - 13-10-2015 20:45

(13-10-2015 20:38)nicooo napisał(a):  Sprawdziłem linki na moich domenach itp , i nie są one blokowane , fb od niedawna blokuje również linki za pomocą czesto powtarzającej się frazy , zainwestuj w domenę , problemów przy aliasie też takich nie mam.

Polecisz coś na PW?


RE: Działania Leadmore na blokady FB - bos - 13-10-2015 22:12

Caly czas blokuja na FB i nie wiem co mam robic Sad(


RE: Działania Leadmore na blokady FB - nicooo - 13-10-2015 22:41

Wydra87 podeślij mi swoje gg na pw to ci wyjaśnię.


RE: Działania Leadmore na blokady FB - Leadmore - 14-10-2015 07:15

Regularnie zmieniamy linki i domeny. Najprostszy sposób to własna domena. Udostępnimy na Leadmore poradnik jak to zrobić by link był na własnej domenie.

Facebook blokuje linki czasami indywidualnie np. u jednego partnera działa, u innego nie.
Zależy to od tego ile nim spamujecie i jak.


RE: Działania Leadmore na blokady FB - dzejkobs - 14-10-2015 08:09

(14-10-2015 07:15)Leadmore napisał(a):  Regularnie zmieniamy linki i domeny. Najprostszy sposób to własna domena. Udostępnimy na Leadmore poradnik jak to zrobić by link był na własnej domenie.

Facebook blokuje linki czasami indywidualnie np. u jednego partnera działa, u innego nie.
Zależy to od tego ile nim spamujecie i jak.

@[Leadmore] Kiedy można spodziewać się takiego poradnika?


RE: Działania Leadmore na blokady FB - Leadmore - 14-10-2015 10:31

Jeszcze dziś postaram się dodać. Poinformuje.


RE: Działania Leadmore na blokady FB - Leadmore - 14-10-2015 12:04

Powinno się nadać na początek: http://leadmore.pl/public/LM-Domena.pdf
Jeżeli ktoś ma jakieś uwagi/chce coś dodać to śmiało na [email protected]


RE: Działania Leadmore na blokady FB - wydra87 - 15-10-2015 12:30

Powiem tak... skorzystałem z poradnika, kupiłem domenę na domena.pl i ... po 2 minutach spamu na kilkunastu grupach link wykrywany jako niebezpieczny... wykrywa colors-app facebook... tak więc lipa...