Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadmore a ciekawscy znajomi :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Leadmore a ciekawscy znajomi :) (/Temat-Leadmore-a-ciekawscy-znajomi-122451)

Strony: 1 2


Leadmore a ciekawscy znajomi :) - mikolaj90 - 13-10-2015 19:35

Siemanko Smile

Często znajomi, koledzy się pytają na czym zarabiam i odpowiadam, że w serwisie leadmore, gdzie ludzie muszą podać numer telefonu itd... I oni zawsze odpowiadają w żartobliwy sposób "a to Ty oszuścik jesteś trochę" itp Big Grin

Co odpowiadacie jak się Was pytają ?


RE: Leadmore a ciekawscy znajomi :) - asiorek - 13-10-2015 19:38

ja np , mozę chcesz spr z refa? A oni ok , co trzeba zrobic ? hmm pracować xDD i tyle Big Grin


RE: Leadmore a ciekawscy znajomi :) - alfonsPL - 13-10-2015 19:51

Ale Wy macie problemy... po co sie chwalić takim zarobkiem szczegółowo?


RE: Leadmore a ciekawscy znajomi :) - mikolaj90 - 13-10-2015 19:53

Ale ja nie chodzę za ludźmi i opowiadam, tylko jeśli ktoś się zapyta to po prostu odpowiadam i wszystko.


RE: Leadmore a ciekawscy znajomi :) - fusek - 13-10-2015 20:04

oj dzieci dzieci wyjdzie wam to bokiemWink
lepiej nikomu nic nie mowic i tyle.


RE: Leadmore a ciekawscy znajomi :) - alfonsPL - 13-10-2015 20:13

(13-10-2015 19:53)mikolaj90 napisał(a):  Ale ja nie chodzę za ludźmi i opowiadam, tylko jeśli ktoś się zapyta to po prostu odpowiadam i wszystko.

To nie odpowiadaj i tyle.


RE: Leadmore a ciekawscy znajomi :) - Pentagon - 14-10-2015 08:16

lepiej nie gadac byc skromnym i sie nie chwalic. skromnosc jest piekna Smile


RE: Leadmore a ciekawscy znajomi :) - jasieeks - 14-10-2015 08:18

Ja nie mowie, ja na nich jeszcze zarabiam Big Grin


RE: Leadmore a ciekawscy znajomi :) - Karewer - 14-10-2015 08:25

Odpowiadając na pytanie w jaki sposób zarabiasz, sam naprowadzasz ich na suby, na serwis leadmore. Trzeba mówić, że klikasz buxy albo reklamy i po problemie Smile

Ja na szczęście takich problemów nie mam, bo pracuję na etacie, a do tego żona i dziecko, więc nie mam po prostu czasu na takie luźne pogawędki ze znajomymi.


RE: Leadmore a ciekawscy znajomi :) - Assasinoo - 14-10-2015 10:03

Nie musisz ich wtajemniczać w szczegóły, możesz powiedzieć ogólnikowo programy partnerskie, albo ściemnić z jakimś adsense/skracaczami Big Grin Albo nie odpowiadać.