Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Własny portal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Własny portal (/Temat-Wlasny-portal-122446)

Strony: 1 2


Własny portal - medicpl - 13-10-2015 16:57

Witam.
Posiadam wlasny portal internetowy. Nie przynosi on narazie zyskow. Zbudowany mam pod to dosc spory panel do dodawania edycji itd.
Szukam osoby do pomocy przy projekcie. Wiecej info na pw.
http://www.czytajsercem.pl


RE: Własny portal - CRUZA - 13-10-2015 17:52

Pierwsze wrażenie jest takie że wchodzę na stronę i nie wiem co mam na niej zrobić. Brak jakiejś zajawki na początku.


RE: Własny portal - medicpl - 13-10-2015 18:06

Strone i panel robilem okolo tygodnia czasu. Chetnie bym powprowadzal zmiany designu, ale jestem w tym sredni :-) jak macie jakies koncepcje zmian mozecie sie podzielic


RE: Własny portal - RaiZeN - 13-10-2015 18:41

Jakiej dokładnie pomocy oczekujesz?


RE: Własny portal - CRUZA - 13-10-2015 19:02

Dla mnie portal jest w porządku tylko brak tekstu na głównej typu ten co masz w meta, "co tu się robi" . Po za tym jest ok, recenzje z możliwością zakupu książki. Jeśli z tego masz prowizję to jest wszystko ok, brakuje pewnie tylko ruchu czyli pozycjonowanie i seo. No i pewnie w pomoc w nowych recenzjach ale tu już musisz szukać tych co czytają dużo ale ci pewnie teraz siedzą w bibliotece Smile


RE: Własny portal - medicpl - 13-10-2015 19:33

Szukam pomocy przy dodawaniu ksiazek. jakbym znalazł z 5 osob co by dodawalo po 10 ksiazek dziennie, w tym ja np 20 ksiazek dziennie. To po miesiacu miałbym 2100 ksiazek. Samemu tyle dodać to można się zaciachac... Książki można kopiować z różnych stron. Panel jest tak przygotowany ze ksiazke sie dodaje w okolo 1-3 minuty.


RE: Własny portal - koneser00 - 13-10-2015 19:56

10 min roboty odezwij się na pw Smile


RE: Własny portal - Neoko - 13-10-2015 22:08

Możesz pomyśleć o artykułach top 10 kryminałów września itp Wink content marketing


RE: Własny portal - medicpl - 13-10-2015 23:18

Trzeba mieć te np top10 ksiazek z wrzesnia Tongue
a trzeba też kodzić nowe funkcjonalności Smile


RE: Własny portal - medicpl - 15-11-2015 21:21

Są chętni do pomocy ? Smile