Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na adsense - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: Zarabianie na adsense (/Temat-Zarabianie-na-adsense-122445)

Strony: 1 2


Zarabianie na adsense - medicpl - 13-10-2015 16:55

Witam.
Posiadam swoj kran i na nim reklamy z google adsense. Jak myslicie, google wyplaci pieniadze, ktore uzbieralem z tego kranu?
Mieliscie juz takie doswiadczenie?


RE: Zarabianie na adsense - Krakersik - 13-10-2015 17:07

(13-10-2015 16:55)medicpl napisał(a):  Witam.
Posiadam swoj kran i na nim reklamy z google adsense. Jak myslicie, google wyplaci pieniadze, ktore uzbieralem z tego kranu?
Mieliscie juz takie doswiadczenie?

Cóż jest szansa że Ci zablokują konto zanim osiągniesz minimum do wypłaty Undecided


RE: Zarabianie na adsense - vojtec - 13-10-2015 20:52

A mógłbyś powiedzieć coś więcej na ten temat? Sam zastanawiałem się nad reklamami GA widząc ich "wszędobylczość" ale również obawiam się o blokadę. Mam kilka stron z ruchem (mówiąc delikatnie) motywowanym - coś jak popularne faucety. Na większości widać reklamy Gógla i to mnie zastanawia - umieszczają je tam bo to potencjalnie duży zarobek z wysokim ryzykiem blokady przed wypłatą, czy raczej długofalowa metoda finansowania działalności?


RE: Zarabianie na adsense - medicpl - 13-10-2015 23:01

Minimum do wypłaty to 300zł ? jeżeli tak to jeszcze mi trochę brakuje, z tego co czytałem to pod koniec miesiaca oni weryfikuja czy te pieniadze przechodza jako "wypłacalne"


RE: Zarabianie na adsense - PanCaro - 17-10-2015 09:29

Tak 300. Wystarczy przeczytać regulamin AdSense i pomoc. Tam jest odpowiedź na każde pytanie.


RE: Zarabianie na adsense - CreWix - 17-10-2015 12:56

Ciekawe czy wypłacą, bo często oszukują Wink Ale powodzenia, trzymam kciuki Big Grin


RE: Zarabianie na adsense - PanCaro - 17-10-2015 13:23

(17-10-2015 12:56)CreWix napisał(a):  Ciekawe czy wypłacą, bo często oszukują Wink

Nie oszukuj. To Polacy kombinują i potem jest płacz.


RE: Zarabianie na adsense - medicpl - 18-10-2015 22:57

Pewnie będzie standard, że nie wypłacą. Ktoś z Was zarabia na adsense?
Znacie jakąś alternatywe adsense? Pod własnego fauceta?


RE: Zarabianie na adsense - Pasza dla konia - 18-10-2015 23:04

Reklama musi być widoczna i ma nie przeszkadzać w korzystaniu ze strony(Przypadkowe kliknięcia w reklame). Jeżeli tego nie robisz to powinni wypłacić na 100%.


RE: Zarabianie na adsense - trybulski - 26-11-2015 14:49

(18-10-2015 22:57)medicpl napisał(a):  Pewnie będzie standard, że nie wypłacą. Ktoś z Was zarabia na adsense?
Znacie jakąś alternatywe adsense? Pod własnego fauceta?

Standard to jest wypłata na czas i MFA (strony robione typowo pod AdSense). Gdyby nie wypłacali i to byłoby standardem, nikt by nie korzystał z ich usług.