Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Początek przygody - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Początek przygody (/Temat-Poczatek-przygody-122439)

Strony: 1 2


Początek przygody - frozenek - 13-10-2015 15:14

Witam chciałbym zacząć przygode z BTC czy powie mi ktoś od czego zacząć?


RE: Początek przygody - xSplatt1337x - 13-10-2015 15:25

Jak jesteś bez wkładu polecam tobie używać kraników najlepiej około 500 satoshi co 5 minut zrób sobie listę. Polecam zagrać w grę faucetbirds RefKlik czystyklik robisz sobie farmę ptaków zarabiasz sprzedając jaja na ten cel głownie zbierasz co pół godziny bonus od 1000-6000 satoshi 80% zarobków z jaj ptaków które sprzedajesz zostaje na inwestycje w grze a 20% możesz wypłacić. jak lubisz grać w agario to zagraj w bubble taka sama gra co agario ale dostajesz za wygrana w turnieju 1 pkt które wymieniasz na 500 µBTC około 0,1$. Jak masz trochę Satoshi to możesz zainwestować 1,5 mln satoshi (na tą chwile) tutaj ref czystylink i z upgradować na 2lvl i wchodzisz co 8H i zbierasz 50k satoshi.


RE: Początek przygody - frozenek - 13-10-2015 15:28

no jak zbiore juz te jajka to gdzie moge zainwestowac satoshi z nich zdobyte?

tzn nie milion jakoś mniej Big Grin

zalozyłem tam knto i zeby kupic kaczke musze miec 100 staoshi a mam 0 Big Grin


RE: Początek przygody - kamosiak - 13-10-2015 15:32

@xSplatt1337x
coinbooster bierze juz 1,5 mln sato za 2 level


RE: Początek przygody - xSplatt1337x - 13-10-2015 15:34

@frozenek Inwestujesz kupując nowe ptaki i pasze dla nich ja mam 10 zółtych 10 czerwonych i 7 brązowych. Jak masz pasze dla nich produkują dokładnie tyle ile masz napisane w shop, pasze możesz kupić to przodu ilość jej masz pisze w profile.

@kamosiak Dzięki za info.


RE: Początek przygody - frozenek - 13-10-2015 15:34

panwoie ale co mi z tych kaczorów Big Grin
chodzi mi o to zeby zdobyc satoshi na jakies konto czy cos a nie karmic zwierzaki Big Grin

ok i powiedzmy ze mam juz tam pare jajek , sprzedam je i potem inwestuje na tej strone ktora mi podałeś?

jedno jajko mam na 10min 40 jajek to 1 satoshi a ty mowisz ze 1mln trzeba? Big Grin

ok a jak pożniej moge te zarobione satoshi wymienić na pieniadze lub zainwestować?

z hour bonus dostałem 1500 satoshi a za 40 jajek mam 1 satoshi to nie lepiej po prostu co godzine klikac ten hour bonus?


RE: Początek przygody - xSplatt1337x - 13-10-2015 15:52

@frozenek ten hour bonus idzie 100% na inwestycje w ptaki.
Z tym 1 mln już 1,5 mln idziesz to tego programu i tam ci się pomnażają.
Z gry faucetbirds wypłacaja ci na xapo taki portfel z którego później przelewasz na adres BTC.


RE: Początek przygody - frozenek - 13-10-2015 15:53

juz mam 10k satoshi na bonus game Big Grin

ok dzieki repotek polecial , a czy moge zainwestowac na jakies stronce ale mnie niz 1mln?

ale wiesz co mnie dziwi ze 40 jajek to 1 satoshi a na bonus game wygrywam po 1500..

dobry pomysl debile im wypelniaja capatcha a a mysla ze sobie wygrywaja a oni i tak na +wychodza

no niezle z samych jajek udalo mi sie uzbierac juz 3 satoshi to milion gdziesz za 2 lata bede mial Big Grin

ciekawe jak koles od 08.10 do dzisiaj czyli 5 dni zrobil 2 mln Big Grin


RE: Początek przygody - frozenek - 13-10-2015 16:56

o co z tym chodzi?

1001.00 [Investing]
2.25 [Withdrawal]


RE: Początek przygody - kamosiak - 13-10-2015 17:41

kwote investin mozesz przeznaczyc na ptaki i karme, a withdrawal to sa Twoje satoshi, które możesz wypłacic
withdrawale to 20% zysków ze sprzedaży jajek