Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Apki na Facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Apki na Facebook (/Temat-Apki-na-Facebook-122428)



Apki na Facebook - frozenek - 13-10-2015 12:26

Witam jestem zielony w tym temacie , czy bylby ktos mily i moglby opowiedziec w jaki sposob mozna zarabiac na apkach na facebooku?


RE: Apki na Facebook - Krymi - 13-10-2015 13:32

Popracuj najpierw Smile Zarób samodzielnie i się poducz, każdy jakby na 1 dzień zarabiania chciał mieć apke to pozdro

ps. jak nie umiesz używać apki to nie kupuj... padają jak muchy u nowicjuszy


RE: Apki na Facebook - chomik3 - 13-10-2015 13:33

Skoro nie wiesz nawet jak można na nich zarabiać to lepiej się za to nie łap, bo możesz kasę stracić ; )
Mi dziś 5 apek w nocy poleciało, zysk w sumie z nich to może 100 zł. Takiej szybkiej reakcji ze strony Facebooka jeszcze nie widziałem ;/

No, ale odpowiem na Twoje pytanie: spam z apek to głównie oferty SMS, czasami real content


RE: Apki na Facebook - frozenek - 13-10-2015 14:03

no nie wiem jak zarabiac i mam sie za to nie brac? to tak jakbys powiedzial Mistrzowi swiata w boksie pierwszego dnia nie bierz sie za to jak nie umiesz sie bic -.-

chodziło mi bardziej od czego zaczac , jak zrobic apke , gdzie naczyc sie ja obskugiwać itp


RE: Apki na Facebook - maniek250 - 13-10-2015 14:16

Zarób najpierw kilka groszy na czymkolwiek a nie chcesz się od razu za apki brać bo to bez sensu.
Raczej nikt Ci w tym nie pomoże.


RE: Apki na Facebook - Krymi - 13-10-2015 14:18

up zajmij się spamowaniem "leadami" a nie od razu na aplikację się rzucasz. Haha to mnie rozwaliło "jak zrobić apke". Apke w twoim zaawansowanym stopniu możesz tylko kupić, nawet nie nazbierałbyś tokenów. A jakbyś nazbierał to 1 dzień i apka by padła i 200zł w dupę. Każdy by chciał spamować apką i mieć przychód 800zł dziennie...


RE: Apki na Facebook - Shadow271 - 13-10-2015 14:25

(13-10-2015 14:03)frozenek napisał(a):  no nie wiem jak zarabiac i mam sie za to nie brac? to tak jakbys powiedzial Mistrzowi swiata w boksie pierwszego dnia nie bierz sie za to jak nie umiesz sie bic -.-

chodziło mi bardziej od czego zaczac , jak zrobic apke , gdzie naczyc sie ja obskugiwać itp

Czy w/w mistrz świata od razu bił się z najlepszymi? No właśnie, zacznij od czegoś łatwiejszego, może grupy.


RE: Apki na Facebook - frozenek - 13-10-2015 14:41

kiedys przez tydzien spamowałem na grupach gdzie bylo po 10k ludzi.
Nie wpadł ani jeden lead , no moze jeden.
Troszke mnie to zniechecilo


Apki na Facebook - piotrekprorok - 13-10-2015 22:55

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.