Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zbieranie tokenów - wspólny zarobek. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zbieranie tokenów - wspólny zarobek. (/Temat-Zbieranie-tokenow-wspolny-zarobek-122412)



Zbieranie tokenów - wspólny zarobek. - Raster96 - 13-10-2015 01:27

Witam, widziałem kiedyś podobny temat w tym dziale, więc myślę, że nie łamie zasad działu, a jeśli się mylę, to proszę o usunięcie tematu.

Tak więc, szukam jednej osoby z którą wspólnie będę zbierał tokeny do aplikacji. Nie musisz mieć żadnego doświadczenia, jeśli chodzi o aplikacje, wystarczy, że masz jakieś tam zaplecze w postaci kont na Facebooku z grupami albo własne fanpage. Jeśli nie idzie Ci zarabianie na subskrypcjach SMS, a jesteś w stanie wygenerować sporą liczbę wejść w Twój link, to jest to dla Ciebie dobra okazja na zarobek. Trudno jest postawić jakieś konkretne wymagania odnośnie liczby dziennych wejść, bo wiele zależy od tego co promujemy, ale myślę, że jeśli jesteś w stanie zdobyć 1000 UV dziennie na własnej niszy (ew. 500 na podstawowych programach typu podglądacz), to bez problemu poradzisz sobie ze zbieraniem tokenów.

Dla osób, które nigdy nie miały kontaktu z aplikacjami, od razu opiszę jak wygląda sprawa. Całość opiera się na zaufaniu, dlaczego? Najpierw musimy zebrać wystarczającą liczbę osób do aplikacji, a dopiero potem będziemy udostępniać posty na ich tablicy i zgarniać kasę. Oczywiście podepnę się pod reflink osoby z którą będę współpracował, żeby mogła śledzić nasze zarobki. Odnośnie zarobków - jestem w stanie oddać nawet 50% zysków dla osoby, która sumiennie podejdzie do naszej współpracy i codziennie zbierze chociaż kilkaset tokenów. Myślę, że jest to bardzo dobra oferta dla osób, które chciały się dowiedzieć czegoś więcej o aplikacjach i trochę na nich pozarabiać. Nie musisz kupować aplikacji, nie musisz inwestować ani grosza, a możesz zarobić sporo kasy. Zanim kupiłem pierwszą aplikację, to właśnie podjąłem podobną współpracę i dzięki temu dowiedziałem się bardzo wielu rzeczy o aplikacjach i mogłem spokojnie kupić własną aplikację.

Jeśli chcesz podjąć ze mną współpracę lub masz jakieś pytania, to pisz na GG (47787260), ew. PW. Jestem dostępny w godzinach ~13:00-04:00. Smile


RE: Zbieranie tokenów - wspólny zarobek. - kariolmax - 13-10-2015 05:58

Bardzo dobry czas reakcji jeśli chodzi o zarabianie na aplikacjach - po 24h od pierwszego spamu będziecie mieli bana a pieniędzy brak beka


RE: Zbieranie tokenów - wspólny zarobek. - Na 5tyk - 13-10-2015 06:45

(13-10-2015 05:58)kariolmax napisał(a):  Bardzo dobry czas reakcji jeśli chodzi o zarabianie na aplikacjach - po 24h od pierwszego spamu będziecie mieli bana a pieniędzy brak beka

Aktualnie sam mam apke i wczoraj ja "katowalem". Poszlo z 10-15 postow i na razie bana brak Wink
Przy 280 tokenach (170 dziala) zarobilem 16zl (hah), ale troche tekst slaby dalem Wink


RE: Zbieranie tokenów - wspólny zarobek. - Raster96 - 15-10-2015 17:42

(13-10-2015 05:58)kariolmax napisał(a):  Bardzo dobry czas reakcji jeśli chodzi o zarabianie na aplikacjach - po 24h od pierwszego spamu będziecie mieli bana a pieniędzy brak beka
Rozumiem, że jeśli sprzedajesz aplikację (bo po sygnaturce widzę, że sprzedajesz), to też informujesz ludzi o swoich przypuszczeniach? Big Grin


RE: Zbieranie tokenów - wspólny zarobek. - Shadow271 - 15-10-2015 18:06

Bo spamować też trzeba umieć Undecided


RE: Zbieranie tokenów - wspólny zarobek. - PaulRcootiC - 02-11-2015 15:56

Od paru dni nie odpisuje mimo , ze "wspolpracowal" ze mna Angry
Narazie nie polecam współpracy z nim 4


RE: Zbieranie tokenów - wspólny zarobek. - Raster96 - 04-11-2015 01:17

Nie miałeś żadnych grup, dałem Ci swoje bazy grup i do nich doszedłeś, a nawet nie chciało Ci się puścić spamu, więc się nie dziw, że nie chciałem z Tobą współpracować, już na samym starcie pisałem, że zrobimy "weryfikację" i sprawdzimy jak Ci idzie zbieranie tokenów. Jakbym miał kogoś "oszukać", to na pewno nie Ciebie, bo przecież nie szło Ci zbieranie tokenów, ba nawet ich nie zacząłeś zbierać, poza tym etapem weryfikacyjnym, gdzie zebrałeś może 30 tokenów. Temat do usunięcia, sam nazbierałem odpowiednią ilość tokenów.


Zbieranie tokenów - wspólny zarobek. - surfer0700 - 04-11-2015 12:58

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.