Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik: Nisza oraz dokładne wyjaśnienie w jaki sposób budować zaplecze finansowe. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poradnik: Nisza oraz dokładne wyjaśnienie w jaki sposób budować zaplecze finansowe. (/Temat-Poradnik-Nisza-oraz-dokladne-wyjasnienie-w-jaki-sposob-budowac-zaplecze-finansowe-122400)



Poradnik: Nisza oraz dokładne wyjaśnienie w jaki sposób budować zaplecze finansowe. - AlucyBlue - 12-10-2015 19:21

Dokładna nazwa przedmiotu sprzedaży:

Poradnik opisujący jak budować zaplecze finansowe w internecie wraz z niszą oraz moją pomocą przy początkowych fazach pracy.
Opis (Wszelkie szczegóły dotyczące przedmiotu sprzedaży tj. źródło pozyskania, ilość sprzedawanych sztuk, itp):

Ilość sprzedawanych sztuk: Pole do popisu jest na tyle duże że ogranicze sprzedaż dopiero jeśli zasugeruje to osoba recenzująca lub wtedy kiedy zaczne mieć problem z udzielaniem i pomocą na gg/forum (to też jest w "pakiecie").
źródło pozyskania: Sposobem pracowałem głównie przez wakacje i poprzedni rok, zaprzestałem z pewnych osobistych pobudek zawartych w poradniku, nie dotyczy on jednak w żadnym stopniu wypalenia się niszy. Sposób zdobyłem sam ucząc się jako samouk, to co dostajecie w poradniku to moje przemyślenia oraz wiele miesięcy praktyk w zarabianiu w ten sposób. (do którego mam zamiar zresztą wrócić).
Opis: Poradnik ten zawiera dokładnie opisaną nisze, plan działania oraz sposób realizacji, wszystko w nim jest jasne. Pracować można zarówno w polskich klimatach jak i anglojęzycznych, niema to większego znaczenia prócz zarabianych kwot (jeśli będziemy pracować globalnie zarobimy więcej). Osobiście pracowałem tylko w pograniczach polski z powodu niedostatecznej znajomości języka obcego.
Zdjęcia/Screeny:

Brak. Wiem że brak zdjęć może zniechęcić pewne osoby do zakupu, jednak mam nadzieje że pozytywna recenzja osoby recenzującej rozwieje wątpliwości, moge jedynie powiedzieć że sam będąc naprawde leniwym człowiekiem i pracując po 2 godziny dziennie dochodziłem do nawet 5000 zł miesięcznie w wakacje (z około dwumiesięcznym zapleczem). Na początku jednak zarobki będą pewnie wahały się od 500 zł do 1000, zależy ile poświęcicie temu czasu, oczywiście im więcej tym lepiej. Dochód jest pasywny więc nie trzeba siedzieć przy komputerze 24/7 żeby zarabiać, jednak systematyczność jest wskazana.
Cena:

Poradnik wraz z moją pomocą i jedną aktualizacją kosztuje 80 zł. (bez aktualizacji 60 zł). Aktualizacja będzie dokonana równo tydzień po wystawieniu tego tematu. Znajdować będzie się w niej tylko i wyłącznie kolejna nisza, sam sposób jej wdrążenia jest uniwersalny i został już opisany w pierwszym poradniku.
Kontakt:

Kontakt możliwy jest poprzed gg lub forum.
Numer gg to: 55439545
Nick na forum: AlucyBlue
Zapłatę można dokonać jedynie na paypalu, rezerwacje można dokonać do dwóch dni po wystawieniu poradnika.


Poradnik: Nisza oraz dokładne wyjaśnienie w jaki sposób budować zaplecze finansowe. - Coristo - 12-10-2015 19:46

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.