Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FB - Konta stażowe, czy nowe? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: FB - Konta stażowe, czy nowe? (/Temat-FB-Konta-stazowe-czy-nowe-122393)



FB - Konta stażowe, czy nowe? - war43 - 12-10-2015 17:18

Witam.
Mam pytanie, co do opłacalności kont, w przypadku ich kupna.
Bardziej opłaca się kupować konta stażowe, czy świeże?
Jak duże jest ryzyko otrzymania weryfikacji w kontach stażowych?

Podkreślam, że nie chcę ich używać do spamu w grupach - chcę na każdym z nich zebrać 500+ znajomych, a następnie używać ich do promowania własnych grup / fanpage + raz dziennie dodawać 1-2 posty viralne z linkiem (tzn. w postach oznaczać 50 znajomych)


RE: FB - Konta stażowe, czy nowe? - nokira - 13-10-2015 21:00

Osobiście robię coś podobnego do Ciebie. Polecam kupno konta stażowego z 2-3 najlepiej. Ciężko wtedy o weryfikację.


RE: FB - Konta stażowe, czy nowe? - war43 - 13-10-2015 22:47

Z 2-3?
Rozważam raczej zakup 20-30 Wink


RE: FB - Konta stażowe, czy nowe? - rekki - 14-10-2015 13:14

Teraz cena stażowych jest tak niska, że opłaca się brać stażowe. Są one o wiele wytrzymalsze od tych nowych, więc nadrobią różnicę w cenie.


RE: FB - Konta stażowe, czy nowe? - nokira - 14-10-2015 13:32

2-3 lata stażu mi chodziło ;D A ilepotrzebujesz to już zależy od Ciebie sam wiesz najlepiej co chcesz zrobić.


RE: FB - Konta stażowe, czy nowe? - Reszka - 15-10-2015 11:50

Ludzie różnie mówią jednym się świeże sprawdzają drugim nie jak widać. Puste konta stażowe czy świeże nie tak dużo się różnią ale już stażowe z aktywnością mocno górują nad świeżymi. Jeśli do stażowych dodasz dużą ilość znajomych dodatkowo zwiększasz jego juice. ( rotacja list)
Podsumowując najlepsze konta do sp to stażowe z aktywnością (like, komentarze, gry wydarzenia ) i znajomymi. Nie zapewnią one braku weryfikacji i blokad ale znacząco zwiększa się trwałość konta na zgłoszenia. Jeśli działa ktoś w mass to ta różnica zgłoszeń nie ma większego znaczenia bo i tak mu zablokują konto czy ma osiem lat czy jeden rok Ale przy sp parę godzin więcej dla konta to już spory zarobek do przodu Smile Dlatego moim zdaniem stażowe są najlepsze. Jeśli ich nie wykorzystujesz do sp to konto jest prawie nie do ruszenia i się będzie trzymać miesiącami, nie którzy inaczej spam definiują Smile Więc moim zdaniem zdecydowanie stażowe konta dobrze wykorzystywać, zwłaszcza że są teraz bardzo tanie i można już za 50 kupić sporą paczkę kont gdzie z jednego odrobisz szybko ich zakup a z reszty hajsy lecą do twojej kieszeni Big Grin