Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Poradnik zarabiania na sieciach afiliacyjnych. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SPRZEDAM] Poradnik zarabiania na sieciach afiliacyjnych. (/Temat-SPRZEDAM-Poradnik-zarabiania-na-sieciach-afiliacyjnych-122372)



[SPRZEDAM] Poradnik zarabiania na sieciach afiliacyjnych. - mcraft - 12-10-2015 11:40

1.Nazwa przedmiotu : Poradnik zarabiania na sieciach afiliacyjnych
2.Opis przedmiotu : Przedmiotem sprzedaży jest autorski Poradnik zarabiania na sieciach afiliacyjnych, napisany przeze mnie. Niniejszy poradnik pokaże wam jak generować wysokie zarobki bez większego wkładu czasowego, bez inwestycji i przede wszystkim bez odwiedzających twoje strony, blogi czy fora internetowe. Jako że sposób zna bardzo mało osób. Podejrzewam że tylko ja i jeden znajomy którego wtajemniczyłem sposób działa i działać będzie dlatego też sprzedam tylko 10sztuk. Jako dowód wstawiam screen z mojego rachunku bankowego.
3.Zdjęcia : http://zapodaj.net/ce6289cdc908a.png.html
4.Kontakt : Priv lub GG: 54530780
5.Cena : 300zł dla pierwszych 3 osób 250zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal / Przelew

Chciał bym również dodać iż poradnik jest chroniony prawami Autorskimi które posiadam tylko i wyłącznie JA, potencjalny nabywca nie ma prawa dalszej odsprzedaży bądź darmowej publikacji poradnika.


RE: [SPRZEDAM] Poradnik zarabiania na sieciach afiliacyjnych. - mikuss - 12-10-2015 11:45

daj go komuś do recenzji, osoby które recenzują posiadają pomarańczowy nik


RE: [SPRZEDAM] Poradnik zarabiania na sieciach afiliacyjnych. - Majka - 12-10-2015 11:52

Zły dział i brak recenzji

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.