Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na rejestracjach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie na rejestracjach (/Temat-Zarabianie-na-rejestracjach-122368)



Zarabianie na rejestracjach - Miluus - 12-10-2015 08:33

Czy jest jakaś możliwość zarabiania na rejestracjach na www? Np użytkownik podczas rejestracji podaje swój nr tel i akceptuje regulamin i po tym pobiera jakaś opłate? Lub jakiś inny sposób. (nie licząc wyświetlania reklam)

Wysłane z mojego PSP5457DUO przy użyciu Tapatalka


RE: Zarabianie na rejestracjach - Frix93 - 12-10-2015 08:45

Są opcje płatnych rejestracji Smile Wystarczy poszukać akurat na wordpressie nie spotkałem się z tym ale jeżeli chodzi o phpbb i podobne to już owszem Smile


RE: Zarabianie na rejestracjach - Miluus - 12-10-2015 09:25

A jest opcja takich nieświadomych? xD w takim sensie ze użytkownio podaje swoje dane i akceptując regulamin którego nikt nie czyta wyraża zgode na jakieś płatne sms

Wysłane z mojego PSP5457DUO przy użyciu Tapatalka


RE: Zarabianie na rejestracjach - KegMan - 12-10-2015 18:30

Po samym wpisaniu numeru telefonu gdzieś w internecie nikomu nie będą przychodzić płatne SMSy.
Użytkownik musi sam wysłać SMSa na numer podany w formularzu, albo wpisać na stronie kod który dostanie w wiadomości po wpisaniu swojego numeru telefonu. Inaczej nie zostaną naliczone żadne opłaty.

W wielu sieciach afiliacyjnych masz oferty promowania rejestracji na różnych stronach, za każdą z nich dostajesz po kilka złotych.