Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
RevAdBurst czy HQrevshare ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: RevAdBurst czy HQrevshare ? (/Temat-RevAdBurst-czy-HQrevshare-122358)



RevAdBurst czy HQrevshare ? - oski121 - 11-10-2015 20:48

Na ten moment to jedne z najbardziej wiarygodnych programów według mnie, który wybrać i dlaczego, proszę o waszą opinie, od HQ odstrasza mnie nieco to że stoi już 2 miesiące a według moich kalkulacji, jeżeli startował bym z pułapu 68 paczek >> dojście do 400 i wypłacanie zysku rzędu 1-1,2k tygodniowo zajęło by mi 66 dni (Cały czas reinwestycja i wypłata wkładu 66 dnia) Oczywiście obliczenia opierałem o następujące dane : dzienne naliczenie z paczki 4.5% zamknięcie paczki po 33 dniach. Revadburst zaś jest nowy, jak wiemy wystartował dzisiaj i już jest 200k depozytu i 13k osób, zapowiada się obiecująco, Zysk zaś w Revadburst nie byłby taki spektakularny jak w Hq, przynajmniej nie w takim czasie.


RE: RevAdBurst czy HQrevshare ? - KegMan - 12-10-2015 14:34

Uważam, że lepszy będzie RevAdBurst, dlatego że działa dopiero od wczoraj, jest przez to mniej ryzykowany, oprócz tego admin tej strony prowadzi od dłuższego czasu inny projekt który jeszcze się trzyma, więc myślę że nie zwinie się z kasą po kilku dniach.


RE: RevAdBurst czy HQrevshare ? - mariusz196312 - 12-10-2015 19:05

Kto już zainwestował.Ja jestem ostrożny,już się kilka razy nadziałem


RE: RevAdBurst czy HQrevshare ? - modrzew91 - 12-10-2015 19:52

Ja w RevAdburst wszedłem dopiero z 10$ ale wrzucę tam trochę więcej. Co do HQrevshare póki co cały czas wypłaca, ale jednak program już żyje od 08/08/2015 sam w tej chwili już w niego bym pewnie nie wchodził.


RE: RevAdBurst czy HQrevshare ? - asiorek - 12-10-2015 20:04

Ja wbilem w hq z 10 usd i albo w hq wrzucę 10 albo w adburst. Gdzie szybciej konczy naliczenia ? Na adburst ile trwa zamknięcie paczki i ile wgl sie ma z 5 usd po zamknieciy paczki?

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka


RE: RevAdBurst czy HQrevshare ? - modrzew91 - 12-10-2015 20:30

Przy dziennym naliczaniu 4% tzn takim jak było dziś to paczka powinna się zamykać w około 31-32 dni biorąc pod uwagę że kupisz tą za 6$ bo nie masz tutaj takich po 5$ i zarobi dla Ciebie 1.5$. Ciężko powiedzieć gdzie szybciej się paczka zamknie bo nie masz pewności jakie naliczenia będą jutro, po jutrze Smile

Jak ktoś chce zacząć swoją zabawę w RevAdBurst i ma jakieś szczegółowe pytania to zapraszam na pw postaram się każdemu na wszystkie odpowiedzieć Smile


RE: RevAdBurst czy HQrevshare ? - full2000 - 12-10-2015 20:39

RevAdBurst jest świeże jak poranna rosa więc należało by chwilę
poobserwować ten program. HQ chwilę już stoi - tak jak pisałeś.
Jest jeszcze jeden dobry program GlobalTrafficAds - link do opisu


RE: RevAdBurst czy HQrevshare ? - Maczeta - 21-11-2015 09:20

wszystko jasne