Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Pytanie (/Temat-Pytanie-122330)



Pytanie - koneser00 - 11-10-2015 13:39

Witam mam takie pytanie otóż nurtuje mnie jeden problem z którym sobie nie potrafię poradzić ani znaleźć odpowiedzi w internecie a mianowicie chodzi o grupy na facebook jak mam sprawdzić czy grupa wymaga zatwierdzenia przez administratora czy nie ponieważ klikam ctrl + f wpisuje grupy otwarte a mimo to pisze wysłano zaproszenie wydawało mi się , że automatycznie dołączę do grup .


RE: Pytanie - Karewer - 16-10-2015 20:33

Grupa otwarta, to taka grupa w której widzisz posty i jej całą zawartość bez konieczności dołączenia. Grupa zamknięta jest odrobinę bardziej prywatna i żeby zobaczyć wpisy i resztę rzeczy, to musisz do niej dołączyć. Nie ma możliwości sprawdzenia, czy grupa wymaga akceptacji postów przed administratora bez napisania posta i zobaczenia, czy wyskoczy przymus zatwierdzenia.


RE: Pytanie - CreWix - 17-10-2015 00:13

Tak jak kolega napisał, wszystko jest po coś... Grupy otwarte, zamknięte, prywatne.