Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowa informacja!!! Styczniowy restock coraz bliżej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Nowa informacja!!! Styczniowy restock coraz bliżej (/Temat-Nowa-informacja-Styczniowy-restock-coraz-blizej-1223)

Strony: 1 2 3 4


Nowa informacja!!! Styczniowy restock coraz bliżej - Sony_st - 29-01-2010 00:04

International Members: Please be aware that you are responsible for any incoming duties and taxes for the prize you select. If you refuse your prize for any reason, penalties will apply -- so please select carefully. If you do not want to pay your country's required taxes, please consider redeeming an e-gift card, a PayPal gift, or a low PTZ level gift. Thank you!

Tłumaczenie:

Międzynarodowi userzy: Pamiętajcie, że jesteście odpowiedzialni za wszystkie podatki, jakie nałoży na was państwo w związku z przedmiotem, który zamówicie. Jeżeli odmówicie nagrody, może spotkać was kara - więc wybierajcie ostrożnie. Jeśli nie chcecie zapłacić podatków, które nałoży na was kraj, rozważcie wzięcie kartę e-gift, Paypal gift, albo niskoptzową nagrodę.

@updated by Admin


RE: Nowa informacja!!! Restock coraz bliżej - kirbin - 29-01-2010 00:05

Nie ma to jak trasnaltor Big Grin ALe myślę, że zrobią dzisiaj ten restock.


RE: Nowa informacja!!! Restock coraz bliżej - onilox - 29-01-2010 00:06

weź schowaj tego translatora


RE: Nowa informacja!!! Restock coraz bliżej - blackjoe - 29-01-2010 00:08

International posłówBig Grin to mnie rozwaliło


RE: Nowa informacja!!! Restock coraz bliżej - Sony_st - 29-01-2010 00:09

Dałem tutaj bo SB nie działało Smile


RE: Nowa informacja!!! Restock coraz bliżej - skibixd - 29-01-2010 00:15

International posłów... o żaaaalll. Przeczytałeś co wkleiłeś? ;/


RE: Nowa informacja!!! Restock coraz bliżej - TiTi1990 - 29-01-2010 00:39

Jak myślicie, będzie dzisiaj?? Troche śpiący jestem xP czekam do pierwszej i uderzam w kime.


RE: Nowa informacja!!! Restock coraz bliżej - Zythus - 29-01-2010 06:38

(29-01-2010 00:04)sony_st napisał(a):  International Members: Please be aware that you are responsible for any incoming duties and taxes for the prize you select. If you refuse your prize for any reason, penalties will apply -- so please select carefully. If you do not want to pay your country's required taxes, please consider redeeming an e-gift card, a PayPal gift, or a low PTZ level gift. Thank you!

Tłumaczenie:

International posłów: Pamiętaj, że jesteś odpowiedzialny za wszelkie przychodzące ceł i podatków do nagrody wybrać. Jeśli odmawia się nagrody z jakiejkolwiek przyczyny, kary będą stosowane - tak, proszę wybrać z rozwagą. Jeśli nie chcesz płacić za swój kraj wymagane podatki, należy rozważyć odkupienie e-kartkę dar, dar PayPal lub niski poziom dar PTZ. Dziękuję!

Dokładniej:
Międzynarodowi userzy: Pamiętajcie, że jesteście odpowiedzialni za wszystkie podatki, jakie nałoży na was państwo w związku z przedmiotem, który zamówicie. Jeżeli odmówicie nagrody, może spotkać was kara - więc wybierajcie ostrożnie. Jeśli nie chcecie zapłacić podatków, które nałoży na was kraj, rozważcie wzięcie kartę e-gift, Paypal gift, albo niskoptzową nagrodę.

To tak dokładniej. Reeestooock plox.


RE: Nowa informacja!!! Restock coraz bliżej - Songoku - 29-01-2010 07:51

Ja myślę że Restock będzie dzisiaj w godzinach 23:00-1:00


RE: Nowa informacja!!! Restock coraz bliżej - Leopard - 29-01-2010 10:13

Już miał być w środe, potem w czwartek, a teraz ma być dziś Big Grin. Równi dobrze mogą zrobić w niedziele o 23:59. Teraz to i tak już bez znaczenia bo w weekend będzie czuwać z milion osób ^^.