Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Droga do chwały - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Droga do chwały (/Temat-Droga-do-chwaly-122298)

Strony: 1 2 3 4


Droga do chwały - Guacamoled - 10-10-2015 20:41

Cześć, tu Guacamoled. Na imię mam Krzysztof i mam 16 lat. Dziennik zakładam po to, żeby zmotywować się do pracy, bo pieniądze są wszędzie dookoła, jedynie ja jestem leniwy. Na czym będę zarabiał? Może lepiej byłoby zapytać na czym nie będę Smile Częściowo będą to suby - moja autorska nisza która w swoim czasie przynosiła zyski rzędu 4xx zł miesięcznie na autopilocie oraz współpraca z mysc'em. Swoją niszę muszę odbudować, wypromować, a z moim mentorem muszę dużo pracować. Kolejną metodą będą zlecenia dla mojego internetowego taty, czyli earnera ze Szczecina dla którego robię masę rzeczy, od filmów, przez strony do robienia BL (które de facto muszę zrobić dla siebie). Spróbuję także swoich sił z Gokano.com, punkty zbiera się tam dosłownie kilka minut, a po miesiącu można przytulić całkiem fajny gadżet Smile. Dodatkowo, hobbystycznie będę obstawiał mecze Counter-Strika głównie na stronie fanobet.com. Na co zbieram pieniądzę? Głównie na prawo jazdy i Golfa 6/7 Smile
Co dzisiaj zrobiłem:
  • pół dnia pomagałem szkole przy organizacji biegu (dzięki temu mogę sobie wybrać wolny dzień w szkole)
  • resztę dnia odpoczywałem
  • o 21:30 zabrałem się do pracy
Dzień 1/730. Zarobiłem dziś:
  • 6 zł na LeadMore
+6 zł
Do spełnienia celu zostało: 29994 zł


RE: Dziennik technika - averegen - 11-10-2015 06:19

Na start lepszy bedzie golf 3 xD


RE: Dziennik technika - Guacamoled - 11-10-2015 10:52

(11-10-2015 06:19)averegen napisał(a):  Na start lepszy bedzie golf 3 xD
Proszę Cię Jerk


RE: Dziennik technika - Kemesz - 11-10-2015 17:37

30 tyś w dwa lata to dość realny cel. Zaczynasz od zera, czy masz już jakiś kapitał?


RE: Dziennik technika - Guacamoled - 11-10-2015 21:17

(11-10-2015 17:37)Kemesz napisał(a):  30 tyś w dwa lata to dość realny cel. Zaczynasz od zera, czy masz już jakiś kapitał?

Mam duże doświadczenie - interesuję się zarabianiem w Internecie od 12 roku życia. Nie zamierzam inwestować, to zbyt ryzykowne + nie mam narazie takich pieniędzy.

Dziś wydałem aż 160 zł, zainwestowałem w - być może - bardzo opłacalną metodę zarobku w grze Smile Oprócz tego nie robiłem kompletnie nic, jutro będę musiał trochę nadrobić - zrobić co najmniej dwa filmy i kilka BL dla mojej strony.
Dzień 2/730. Dzisiejszy bilans:
  • +6 zł na LeadMore
  • +1.42$ z obstawiania meczów (dziś były mistrzostwa świata i patriotycznie postawiłem 5$ na Polaków, gdyby nie to byłbym +6.[/color]42 Big Grin) = 5.25 zł
  • -160 zł
-148.5 zł
Do spełnienia celu zostało: 30143.5 zł


RE: Dziennik technika - Paziowaty - 12-10-2015 10:13

Uchylisz tajemnicy co to za earner ze Szczecina? Jesteś ciekawy, gdyż tez mieszkam w Szczecinie


RE: Dziennik technika - Guacamoled - 12-10-2015 11:10

Poczekam, aż ktoś się domyśli Big Grin


RE: Dziennik technika - Kemesz - 12-10-2015 15:49

Strasznie fajnie to opisane, kwoty i suma jaka pozostała do osiągnięcia celu też czytelnie ogarnięta. Ekstra - obserwuję Smile


RE: Dziennik technika - Money. - 12-10-2015 16:06

Po co Ci drogi samochód od razu po zdaniu prawa jazdy? Wtedy ledwo co będziesz umiał jeździć, a co za tym idzie łatwo taki samochód skasować. Sam mam 16 lat i nie myślę o samochodzie za 30 tyś. bo wiem, że nie jest mi taki potrzebny. Na autostradzie też nie przyszpanujez bo od stycznia wchodzą nowe przepisy, które ograniczają młodych kierowców do max. 100km/h na autostradzie Big Grin Chociaż kto ich tam bedzie przestrzegał. Tak jak kolega wyżej napisał, kup golfa za 3k, naucz sie jeździć i kup porzadny samochód. Takie moje zdanie. Smile Powodzenia w zarabianiu.


RE: Dziennik technika - Guacamoled - 12-10-2015 16:13

(12-10-2015 15:49)Kemesz napisał(a):  Strasznie fajnie to opisane, kwoty i suma jaka pozostała do osiągnięcia celu też czytelnie ogarnięta. Ekstra - obserwuję Smile
Dzięki bardzo Smile
(12-10-2015 16:06)Money. napisał(a):  Po co Ci drogi samochód od razu po zdaniu prawa jazdy? Wtedy ledwo co będziesz umiał jeździć, a co za tym idzie łatwo taki samochód skasować. Sam mam 16 lat i nie myślę o samochodzie za 30 tyś. bo wiem, że nie jest mi taki potrzebny. Na autostradzie też nie przyszpanujez bo od stycznia wchodzą nowe przepisy, które ograniczają młodych kierowców do max. 100km/h na autostradzie Big Grin Chociaż kto ich tam bedzie przestrzegał. Tak jak kolega wyżej napisał, kup golfa za 3k, naucz sie jeździć i kup porzadny samochód. Takie moje zdanie. Smile Powodzenia w zarabianiu.
Szczerze mówiąc nie znam się na samochodach, a Golf 6/7 podoba mi się z wyglądu Smile Przeczucie mówi mi, że będę świetnym kierowcą Big Grin Napiszę chwilę o moim nowym sposobie zarabiania, mianowicie kupiłem już dwie FIFY 16 na PC, mam program który w parę sekund wygrywa mi mecz i zarabia monety, otwieram paczki z zawodnikami. Codziennie planuję zarabiać ok. 100-200 tysięcy monet. W "skupie" 100 tysięcy to 18 zł. Wczoraj trafiłem jackpota - trafiłem specjalną wersję Ibrahimovica wartą około milion monet Big Grin Więcej napiszę wieczorem Smile