Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zwrot nie wysyłanego satoshi, wtf? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Zwrot nie wysyłanego satoshi, wtf? (/Temat-Zwrot-nie-wysylanego-satoshi-wtf-122280)



Zwrot nie wysyłanego satoshi, wtf? - rachman - 10-10-2015 13:28

Proszę o podpowiedź o co może chodzić w tej sytuacji...
Dostałem info na mail z blockchain.info że:

Cytat:Niepowodzenie zatwierdzania transakcji

Transakcja dokonana poprzez Blockchain.info została usunięta z naszej bazy danych, ponieważ zajmowało zbyt wiele czasu włączenie jej do bloku.

Wszystkie wysłane środki zostały zwrócone i możesz ponownie wydać te monety. Proszę rozważyć dołączenie wyższej opłaty w następnych transakcjach. ...

Z tym ze ja nie wysyłałem nic na ten adres... Konta mi nikt nie przejął z góry zaznaczam Smile

Z adresu na który rzekomo wysyłałem przyszła mi wypłata w tej samej kwocie (z programu btcflex.com jeśli dobrze rozpoznałem bo innych wypłat nie robiłem) właśnie z tego adresu btc. Wypłata od nich ma 78 potwierdzeń więc jest ok.

Co to może być że nic im nie odsyłałem a coś chciało wyjść mi z konta? Ktoś ma pomysł? Pierwszy raz mam takie info w sprawie kwoty której nie próbowałem wysłać... Jakiś błąd?

Wchodząc na ten adres na górze jest info:

Cytat:Ostrzeżenie! Ten adres bitcoin zawiera transakcje, które mogą być podwójnym wydatkowaniem. Powinieneś być bardzo ostrożny podczas akceptowania jakichkolwiek transakcji do/z tego adresu.

Czy chodzi o to że "system" wykrył jakieś podwójne wydania i po prostu zostawiło mi moje a resztę zatrzymało i wynikiem tego tamta informacja?


RE: Zwrot nie wysyłanego satoshi, wtf? - mikuss - 10-10-2015 13:35

jest problem z api blockchain więc różne takie kwiatki mogą się zdarzać dopóki nie naprawią ( a trwa to już od kilku dni)


RE: Zwrot nie wysyłanego satoshi, wtf? - rachman - 10-10-2015 16:56

@mikuss dzięki za info Smile nie wiedziałem że mają problemy.