Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Streamowanie wydarzeń sportowych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Streamowanie wydarzeń sportowych (/Temat-Streamowanie-wydarzen-sportowych-122272)



Streamowanie wydarzeń sportowych - kyniu6 - 10-10-2015 10:32

Witam,
Jak to się odbywa? Chodzi mi np. mam programy na tv, podpinam pod kompa, wykupuje np. ustream.tv najmniejszy pakiet i tyle? Oczywiście to jest nielegalne, wyłapują to szybko?


RE: Streamowanie wydarzeń sportowych - Haxite - 10-10-2015 14:14

(10-10-2015 10:32)kyniu6 napisał(a):  Oczywiście to jest nielegalne
Stwierdzasz najpierw, by później zadać (głupie) pytanie czy...
(10-10-2015 10:32)kyniu6 napisał(a):  wyłapują to szybko?

Moja odpowiedź: jeśli chcesz robić coś nielegalnego to ukradnij ze sklepu lizaka. Nie mając pojęcia na temat kwestii anonimizacyjnych oraz technicznych złapią cię szybciej niż zajęło by podłączenie całej twojej "aparatury" Jerk


RE: Streamowanie wydarzeń sportowych - kyniu6 - 10-10-2015 14:53

(10-10-2015 14:14)Haxite napisał(a):  
(10-10-2015 10:32)kyniu6 napisał(a):  Oczywiście to jest nielegalne
Stwierdzasz najpierw, by później zadać (głupie) pytanie czy...
(10-10-2015 10:32)kyniu6 napisał(a):  wyłapują to szybko?

Moja odpowiedź: jeśli chcesz robić coś nielegalnego to ukradnij ze sklepu lizaka. Nie mając pojęcia na temat kwestii anonimizacyjnych oraz technicznych złapią cię szybciej niż zajęło by podłączenie całej twojej "aparatury" Jerk

Dlatego pytam tutaj, bo chyba to oczywiste, że każdy kto to robi, robi to nielegalnie, prawda?
A jednak dziesiątki osób na tym zarabiają.


RE: Streamowanie wydarzeń sportowych - Mauorycy - 10-10-2015 16:46

(10-10-2015 14:53)kyniu6 napisał(a):  
(10-10-2015 14:14)Haxite napisał(a):  
(10-10-2015 10:32)kyniu6 napisał(a):  Oczywiście to jest nielegalne
Stwierdzasz najpierw, by później zadać (głupie) pytanie czy...
(10-10-2015 10:32)kyniu6 napisał(a):  wyłapują to szybko?

Moja odpowiedź: jeśli chcesz robić coś nielegalnego to ukradnij ze sklepu lizaka. Nie mając pojęcia na temat kwestii anonimizacyjnych oraz technicznych złapią cię szybciej niż zajęło by podłączenie całej twojej "aparatury" Jerk

Dlatego pytam tutaj, bo chyba to oczywiste, że każdy kto to robi, robi to nielegalnie, prawda?
A jednak dziesiątki osób na tym zarabiają.

Oczywiście, zgadza się, ale nigdy nie wiesz tak naprawdę ile, kto i kiedy zarabia Smile Widzisz, że ktoś ma duży ruch w jakimś liczniku, spoko...spróbuj mniej więcej oszacować kosztorys jaki wydaje miesięcznie na utrzymanie serwera, reklamę...
Dla jednego np. 1000 zł z nielegalnego procederu będzie fajnym zarobkiem, dla drugiego będą to śmieszne pieniądze i kompletnie niewarte ryzyka Smile


RE: Streamowanie wydarzeń sportowych - kyniu6 - 10-10-2015 18:08

(10-10-2015 16:46)Mauorycy napisał(a):  
(10-10-2015 14:53)kyniu6 napisał(a):  
(10-10-2015 14:14)Haxite napisał(a):  
(10-10-2015 10:32)kyniu6 napisał(a):  Oczywiście to jest nielegalne
Stwierdzasz najpierw, by później zadać (głupie) pytanie czy...
(10-10-2015 10:32)kyniu6 napisał(a):  wyłapują to szybko?

Moja odpowiedź: jeśli chcesz robić coś nielegalnego to ukradnij ze sklepu lizaka. Nie mając pojęcia na temat kwestii anonimizacyjnych oraz technicznych złapią cię szybciej niż zajęło by podłączenie całej twojej "aparatury" Jerk

Dlatego pytam tutaj, bo chyba to oczywiste, że każdy kto to robi, robi to nielegalnie, prawda?
A jednak dziesiątki osób na tym zarabiają.

Oczywiście, zgadza się, ale nigdy nie wiesz tak naprawdę ile, kto i kiedy zarabia Smile Widzisz, że ktoś ma duży ruch w jakimś liczniku, spoko...spróbuj mniej więcej oszacować kosztorys jaki wydaje miesięcznie na utrzymanie serwera, reklamę...
Dla jednego np. 1000 zł z nielegalnego procederu będzie fajnym zarobkiem, dla drugiego będą to śmieszne pieniądze i kompletnie niewarte ryzyka Smile

Rozumiem, rozumiem Smile
Chciałem tylko i wyłącznie zorientować się w sytuacji jak to działa. Myślałem przez chwilę o tym sposobie jako że będę miał dostęp do nc+, tyle Smile


RE: Streamowanie wydarzeń sportowych - tollusiek - 11-10-2015 13:08

Szkoda, że prawie nikt się w temacie nie udziela. Też chętnie bym się dowiedział jak to wszystko działa. Tak z czystej ciekawości.


RE: Streamowanie wydarzeń sportowych - kyniu6 - 11-10-2015 14:41

(11-10-2015 13:08)tollusiek napisał(a):  Szkoda, że prawie nikt się w temacie nie udziela. Też chętnie bym się dowiedział jak to wszystko działa. Tak z czystej ciekawości.

Dokładne:-(


RE: Streamowanie wydarzeń sportowych - yahoo - 11-10-2015 14:49

przez jakieś servery na seszelach gdzie bagiety nikogo nie dojadą


RE: Streamowanie wydarzeń sportowych - MoneyNinja - 11-10-2015 16:21

Mnie też ten temat zawsze interesował, raz gdzieś czytałem że zazwyczaj takie firmy i strony są zarejestrowane w jakiś rajach.
Z czystej ciekawości sprawdziłem lokalizacje hostingów 5 randomowych popularnych stron i wyszło:
- San Francisco
- Londyn
- San Francisco
- San Francisco
- San Francisco
A więc te kraje to raczej nie są raje prawne i podatkowe Smile.

Jednak jak sprawdziłem najpopularniejszą stronę z meczami (a raczej z linkami do nich) w Polsce to w ich regulaminie jasno jest napisane że firma jest zarejestrowana w Samoa (taka wysepka na Oceanie Spokojnym Jerk).

Więc jak widać jeśli ktoś się za to zabiera to na pewno bardzo dokładnie zabezpiecza się pod względami prawnymi.


RE: Streamowanie wydarzeń sportowych - tollusiek - 12-10-2015 12:48

(11-10-2015 16:21)MoneyNinja napisał(a):  Mnie też ten temat zawsze interesował, raz gdzieś czytałem że zazwyczaj takie firmy i strony są zarejestrowane w jakiś rajach.
Z czystej ciekawości sprawdziłem lokalizacje hostingów 5 randomowych popularnych stron i wyszło:
- San Francisco
- Londyn
- San Francisco
- San Francisco
- San Francisco
A więc te kraje to raczej nie są raje prawne i podatkowe Smile.

Jednak jak sprawdziłem najpopularniejszą stronę z meczami (a raczej z linkami do nich) w Polsce to w ich regulaminie jasno jest napisane że firma jest zarejestrowana w Samoa (taka wysepka na Oceanie Spokojnym Jerk).

Więc jak widać jeśli ktoś się za to zabiera to na pewno bardzo dokładnie zabezpiecza się pod względami prawnymi.


Faktycznie, znalazłem stronkę o której mówisz, zarejestrowanej w Samoa. No ładnie. Ale kto kombinuje ten ma, temat streamowania takich wydarzeń sportowych i sposobu jak działać i jak unikać problemów prawnych jest dla mnie interesujący, także jednak coś się udało dowiedzieć Smile