Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Koszt sms zagranicznego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Koszt sms zagranicznego (/Temat-Koszt-sms-zagranicznego-122271)



Koszt sms zagranicznego - Krymi - 10-10-2015 10:22

Witam jestem w trakcie tworzenia stron pod upload (real content) i mam pytanie, mogę napisać stałą stawkę dla polski 20-30zł, ale co z zagranicznymi ? Też chcę napisać im ile będzie to ich kosztowało. Chyba, że lepiej zrobić "free download Jerk"


RE: Koszt sms zagranicznego - Assasinoo - 10-10-2015 10:28

Trudno napisać ile będzie kosztowało, bo zależy to od kraju. Sub na DE/FR to około 4,99-6,99€, ale wyświetlą się oferty w gateway'u i równie dobrze może być jakaś darmowa oferta czy coś. A na te biedniejsze kraje na pewno tańsza subskrypcja, więc trudno napisać ile będzie kosztowało.
No i hotcash z tego co wiem ma tylko oferty PPA wyświetlane w ramce, konkurencyjny serwis ma SMS premium na zagranicę, wtedy znasz dokładny koszt w danym kraju. Ale stawki na niektóre z krajów słabo się prezentują w premium sms, i wtedy już lepiej oferty z gateway'u.


RE: Koszt sms zagranicznego - Krymi - 10-10-2015 11:00

Dobra to nie będę pisał stawek Smile A tak poza tym hotcash będzie odpowiedni na zagranicę ?

"No i hotcash z tego co wiem ma tylko oferty PPA wyświetlane w ramce" tzn?


RE: Koszt sms zagranicznego - Assasinoo - 10-10-2015 11:59

Co do ramki.. nie wiem czy działałeś może w sharebay/astrocash/firecash itp. ale właśnie tam zamiast jednej oferty jest tzw. "ramka/gateway" z ofertami zewnętrznymi, i trzeba wybrać sobie jedną i ją wypełnić aby przejść dalej, i osoby zza granicy w hotcashu taką ramkę mają wyświetlaną, a nie pole z wysłaniem sms.


RE: Koszt sms zagranicznego - Krymi - 11-10-2015 15:10

(10-10-2015 11:59)Assasinoo napisał(a):  Co do ramki.. nie wiem czy działałeś może w sharebay/astrocash/firecash itp. ale właśnie tam zamiast jednej oferty jest tzw. "ramka/gateway" z ofertami zewnętrznymi, i trzeba wybrać sobie jedną i ją wypełnić aby przejść dalej, i osoby zza granicy w hotcashu taką ramkę mają wyświetlaną, a nie pole z wysłaniem sms.

tzn. jak wypełnią tą ramkę to co potem ? nic nie dostaję ? jak często się te ramki wyświetlają ?


RE: Koszt sms zagranicznego - Leaders - 11-10-2015 15:26

Takie coś widza osoby z zagranicy i Ty wówczas dostajesz wynagrodzenie za takiego leada zagranicznego Wink

Wkrótce na HC dla większości krajów będą SMS, a takie zewnętrzne oferty pozostaną dla nielicznych krajów - tak, aby ruch z żadnego kraju się nie marnował i każdy był monetyzowany z maksymalnie dużą wydajnością.


Koszt sms zagranicznego - piotrekprorok - 05-11-2015 22:37

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.