Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Coinbooster.io - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Coinbooster.io (/Temat-Coinbooster-io-122266)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Coinbooster.io - pawelyoy - 15-10-2015 10:53

Wypłaty również działają jak będziecie mieli problem to musicie spróbować kilka razy mi za 3 razem wypłata się udała.

Admin wspomina coś rekompensacie,prawdopodobnie doda każdemu satoshi które nie był w stanie zebrać przez tą awarię.
Chciałbym również zauważyć że nadal mam 28 dni premium a już 7 dni minęło od zakupu <-- może mały bonus Smile

Pierwsze rekompensaty już są :

level 13 member +50760000 sats
level 7 member +1205280 sats
level 6 member +736560 sats
level 5 member +551880 sats

Dla lvl 2,3,4 zostaną dzisiaj przeliczone i jutro dodane do kont.


RE: Coinbooster.io - xSplatt1337x - 15-10-2015 13:49

@pawelyoy Dzięki za info chyba będę na 3-4 lvl inwestował za niedługo.


RE: Coinbooster.io - xaxaxa - 15-10-2015 14:18

Zarejestrowany z ref.
Pytanko, gdzie macie głowny portfel btc?


RE: Coinbooster.io - pawelyoy - 15-10-2015 14:45

XSplatt a nie lepiej poczekać aż inwestycja się zwróci z zyskiem ? Też mnie kusi aby od razu wejść na 3-4 ale chyba się powstrzymam.
Xaxaxa- ja mam główny na blockchain.info


RE: Coinbooster.io - Krakersik - 15-10-2015 14:53

(15-10-2015 14:18)xaxaxa napisał(a):  Zarejestrowany z ref.
Pytanko, gdzie macie głowny portfel btc?

Polecam Xapo, nie ma opłat przy wysyłaniu btc, nawet najmniejszych ilości Smile


RE: Coinbooster.io - xaxaxa - 15-10-2015 14:59

Jeszcze jedno pytanko, gdzie jest haczyk w tego typu stronach bo wiadomo strona musi przynosic zysk zeby rozdawac cos za damo w tym przypadku satoshi. O co w tym chodzi głownie o reklamy jakie są na stronie ? Czy jak


RE: Coinbooster.io - HubabubaPl - 15-10-2015 15:14

Fajny support dałem pewien ticket i oni odpowiedzieli, i co się okazuje ? Odpowiedź jest ale i jest napis: " Error:

You have been banned from this help desk"


RE: Coinbooster.io - kamosiak - 15-10-2015 15:28

@HubabubaPl
U mnie to samo.

A odnośnie Waszych planów inwestycyjnych to warto przeczytać pierwszy post admina w jego głównym temacie na pewnym forum, a zwłaszcza jego jedną część:
Cytat:NEW UPGRADES PROMO FOR EARLY BIRDS: If you already purchased an existing upgrade and want to purchase a newer bigger upgrade now, please send in a ticket to us via our helpdesk. We will let you add the existing days of your current upgrade to your NEW upgrade for free. For example: You have a level 3 upgrade with 20 days remaining but now you want to get level 8 for higher and faster return. All you need to do is purchase the level 8 upgrade and then submit a ticket to us to inform us. We will extend your level 8 upgrade with your existing 20 days so total you'll have 48 days (20 + 28) of level 8 for reduced price.



RE: Coinbooster.io - Krakersik - 15-10-2015 15:44

(15-10-2015 14:59)xaxaxa napisał(a):  Jeszcze jedno pytanko, gdzie jest haczyk w tego typu stronach bo wiadomo strona musi przynosic zysk zeby rozdawac cos za damo w tym przypadku satoshi. O co w tym chodzi głownie o reklamy jakie są na stronie ? Czy jak
Zarabiają na tym że wpłacasz tam swoje btc a oni mają czas żeby je sobie obracać i mnożyć, zanim Ty będziesz mógł je wypłacić ze swoim %% zysku.

No a dwa że nie zawsze inwestycja się zwraca, czyli zbierają pieniążki od userów i kiedy mają już sporo to "myk" i nie ma Tongue Taki program staje się SCAM'em Wink


RE: Coinbooster.io - xaxaxa - 15-10-2015 15:51

Ok Czyli co to SCAM sie okazał?