Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Stworzenie gry. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Stworzenie gry. (/Temat-Stworzenie-gry-122262)

Strony: 1 2


Stworzenie gry. - EarnToGame - 09-10-2015 23:14

Witam,

Zwracam się do Was z pytaniem, ponieważ posiadam kapitał 50 tyś zł i zawsze chciałem posiadać własną grę przeglądarkową lub klientową. Zawsze też chciałem, aby ta gra składał się z tzw. rund i najlepsi gracze mogli w danej rundzie (powiedzmy runda trwa 2-4 tyg.) zdobyć nagrody (np. top1-100zł;top2-50zł;top3-30zł). Wszystko OK tylko potrzebuję Waszej pomocy, otóż w ogóle nie mam pomysłu na taką grę (chodzi o kategorię i ogólnie cały mechanizm) oraz druga sprawa to potrzebuję kogoś kto wie/zna się na promocji takich gier żeby mieć graczy to oczywiste. Jestem w stanie podjąć współpracę z kimś kto miałby ciekawy pomysł na gierkę. Budżet mogę cały przeznaczyć a nawet więcej niż 50tyś. Pozdrawiam i liczę na Waszą pomoc!


RE: Stworzenie gry. - Lajkus - 10-10-2015 09:28

Najlepsza reklama to telewizja i fora z grami Smile
Takowa gra mogła by być strzelanką, ranking zabójstw byłby na stronie, unikalne mapy, własna dynamika, dobra grafika to by było coś Smile

Podczas rejestracji trzebaby było podać email, na który przychodziły by jeżeli ktoś jest top1 kod do PSC


RE: Stworzenie gry. - Madroxx - 10-10-2015 09:36

Na "klientową" to by Ci "trochę" brakło funduszy. Strzelanki raczej odpadają na przeglądarce - bardziej celowałbym w coś gdzie nabija się lvl, ulepszenia itp.


RE: Stworzenie gry. - Krymi - 10-10-2015 10:19

Jeśli chodzi o wyścig o topkę to polecam metin2 Smile Dobra reklama u youtuberów i wszystko git. Serwer szybko się zwróci jeśli dasz nagrodę top1 = 1000zł, wielu przeznaczy hajs na itemshop czyli wirtualne ulepszenia/przedmioty. Możesz też stworzyć coś w stylu plemiona/margonem.


RE: Stworzenie gry. - AnnaKa - 10-10-2015 10:24

Samochodówka tak jak pisałem na gg bo przypuszczam ze to Ty pisałeś.
MMORPG jakis tez by przeszedl ale naprawde zlote czasy mysle ze byly 2-3 lata temu.


RE: Stworzenie gry. - Captain - 10-10-2015 11:11

A jakby dokładnie wyglądała ta współpraca z Tobą? Napisz więcej na PW.

Być może mam ciekawy pomysł, ale nie wiem czy jestem gotowy nawiązać taką współpracę.


RE: Stworzenie gry. - Neoko - 24-10-2015 14:23

Ja bym zaproponowal jakis fajny multiplayerowy survival Smile


RE: Stworzenie gry. - EarnToGame - 25-10-2015 02:08

Neoko mozesz napisac jak to widzisz ?


RE: Stworzenie gry. - Neoko - 25-10-2015 09:53

Polaczenie don't starve z dayz. Tylko jak na przegladarke to troche lipa.. na przegladarke bardziej bym widzial karcianke


RE: Stworzenie gry. - PaulRcootiC - 25-10-2015 10:43

Server Metin2