Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Sprzedam stronę wraz z niszą pod SUB/ PREMIUM - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM] Sprzedam stronę wraz z niszą pod SUB/ PREMIUM (/Temat-SPRZEDAM-Sprzedam-strone-wraz-z-nisza-pod-SUB-PREMIUM-122232)

Strony: 1 2


[SPRZEDAM] Sprzedam stronę wraz z niszą pod SUB/ PREMIUM - Rav656 - 09-10-2015 12:26

1.Nazwa przedmiotu : Strona internetowa
2.Opis przedmiotu : Sprzedam stronę internetową na której niegdyś zarabiałem. Jest to strona z niszą, która przynosiła mi niegdyś spore zyski. Teraz, zaprzestałem promowania i niestety nie jestem już się nie bawię w sub/premium. Do tej pory można wyciągnąć z niej dniówki rzędu 100-200zł, zależnie od promocji. Jako że jest to bardziej strona wraz z niszą, wszystko zostanie przekazane po zakupie. Wykonana jest przeze mnie. Nisza nigdy się nie wypali Wink
3.Zdjęcia : Zdjęcia zarobków wyślę na życzenie.
4.Kontakt : PW
5.Cena : 320zł . Wydaje się być sprawiedliwa, zważając na fakt, że można odrobić ją w kilka dni Wink
6.Sposób zapłaty za przedmiot : przelew bankowy


RE: [SPRZEDAM] Sprzedam stronę wraz z niszą pod SUB/ PREMIUM - Tyrkijt - 11-10-2015 08:49

Poproszę zdjęcie zarobków Smile


RE: [SPRZEDAM] Sprzedam stronę wraz z niszą pod SUB/ PREMIUM - Rav656 - 16-10-2015 10:58

ODŚWIEŻAM! Tylko przez ten weekend, cena 300zł Wink


RE: [SPRZEDAM] Sprzedam stronę wraz z niszą pod SUB/ PREMIUM - wydra87 - 16-10-2015 11:43

Po proszę zdjęcia i przydatne informacje na priv


RE: [SPRZEDAM] Sprzedam stronę wraz z niszą pod SUB/ PREMIUM - wysoki01 - 20-10-2015 15:32

Można dostać zdjęcia zarobków oraz więcej szczegółów? Smile


RE: [SPRZEDAM] Sprzedam stronę wraz z niszą pod SUB/ PREMIUM - Xaimeer - 20-10-2015 15:48

Nie ma to jak ktoś pisze cytuje "Do tej pory można wyciągnąć z niej dniówki rzędu 100-200zł". Tymczasem stronę sprzedaje za 320zł Big Grin


RE: [SPRZEDAM] Sprzedam stronę wraz z niszą pod SUB/ PREMIUM - Rav656 - 20-10-2015 15:53

Pozwól że cenę ustalę sobie sam. W tamtym zdaniu napisałem ile zarabiałem, i ile można nadal zarobić a nie ile strona zarabia w tym momencie.


RE: [SPRZEDAM] Sprzedam stronę wraz z niszą pod SUB/ PREMIUM - CrazyLuke - 24-10-2015 14:05

Poproszę zdjęcia zarobków na priv Smile


RE: [SPRZEDAM] Sprzedam stronę wraz z niszą pod SUB/ PREMIUM - explrlz - 26-10-2015 11:57

Tez poprosze dowody zarobkow Smile


RE: [SPRZEDAM] Sprzedam stronę wraz z niszą pod SUB/ PREMIUM - ScroX - 26-10-2015 12:02

Jeżeli tworzyłeś tą stronę i podajesz dane ze strona może zarobić dziennie 100-200 zł.
To dlaczego cena 300 zł? Ja wiem że ludzie lubią bazować na naiwności innych osób bo jeżeli faktycznie strona dawałaby takie dochody to nie byłaby sprzedawana.. bo kto by sprzedał stronę która daje mu 100-200 zł dziennie a sprzedaje ją za 300 zł ? Smile NIKT Wink
Więc albo nie da się już z niej zarobić albo nie potrafiłeś z niej zarabiać i 100-200 zł dziennie to wymyślona przez Ciebie kwota tak aby zrobiła wrażenie.