Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypłata pieniędzy na konto walutowe. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Wypłata pieniędzy na konto walutowe. (/Temat-Wyplata-pieniedzy-na-konto-walutowe-122214)



Wypłata pieniędzy na konto walutowe. - drakol5 - 08-10-2015 21:26

Witam.

Przed chwilą wykonałem zlecenie wypłaty z astrosash na konto walutowe w mbanku i tak się zastanawiam, czy oby na pewno dostane swoje pieniądze w walucie której je wypłacałem tj. w dolarach? Pamiętam, że jak wypłacałem na polskie to astrocash przewalutowywał kwote wypłaty w swoim obrębie, to znaczy wysyłał z polskiego konta złotówki. Więc byłbym mocno rozczarowany gdyby teraz astro zrobiło to samo. Wypłacałem całkiem dużą sume (jak dla mnie) tj. ponad 600$ i gdyby mi to teraz wysłali w złotówkach, a potem cała kwota została by przewalutowana na USD po kursie mbanku to bym troche stracił.



Właściwie to założyłem to walutowe konto tylko po to żeby na nim kitrać pieniądze z astro i czekać na lepszy kurs, ale zastanowiłem się nad tym co opisałem wyżej dopiero teraz jak juz wykonałem zlecenie.



A więc jak to w końcu działa?


RE: Wypłata pieniędzy na konto walutowe. - drakol5 - 08-10-2015 23:14

Dobra, już sobie znalazłem.
http://zarabiam.com/Temat-Nowa-polityka-platnosci-AstroCash-org-82856

Ma ktoś kontakt do Tymka, żebym mógł anulować zlecenie albo dodać, że chcę na walutowe, bo nie dopisałem tego przy imieniu i nazwisku. Wysłałem chyba na wszystkie możliwe mejle, z forów i z oficjalnej astrocasha, kilka prywatnych wiadomości, ale nie wiem czy dojdzie na czas, już nie mam więcej pomysłów jak się z nim skontaktować, bardzo chciałbym uniknąć tych prowizji bankowych.


RE: Wypłata pieniędzy na konto walutowe. - rozekrr - 09-10-2015 08:19

@[drakol5] na konkurencyjnym forum konto jest bardziej aktywne, lub na fanpage napisz Wink