Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomysł na serwis zarobkowy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pomysł na serwis zarobkowy (/Temat-Pomysl-na-serwis-zarobkowy-122204)



Pomysł na serwis zarobkowy - sheko12 - 08-10-2015 18:18

Siemka!

Od pewnego czasu poważnie zastanawiam się nad stworzeniem jednego z lepszych projektów zarobkowych aktualnie istniejących na rynku i tu na forum.

Chciałbym wystartować z platformą (Premium SMS), coś takiego jak Firesub/Eforsa itp, aczkolwiek rozważam wiele poważnych pomysłów które ułożyły mi się w głowie, mam pytanie do was, jako użytkowników korzystających z programów, odnoszących korzyści w serwisie.

Czy według was może wystartować coś lepszego, lub chcielibyście, aby powstał nowy serwis Premium SMS? - analizuje sobie rynek i rozważam myśl, czy miałoby sens otworzenie czegoś nowego, konkurencyjnego dla obecnych firm z których korzystacie.

Generalnie rozważam wiele pomysłów na temat różnych projekt zarobkowych, ale Subskrypcje to jeden z bardziej projektów trendy z tego zauważyłem po aktywności userów z ZC.


RE: Pomysł na serwis zarobkowy - dawid327 - 08-10-2015 18:24

Każdy kto prowadzi serwis premium sms chciałby mieć odpowiedzi na te pytaniafacepalm


RE: Pomysł na serwis zarobkowy - kuli - 08-10-2015 23:17

Spróbuj a zobaczysz czy sie uda i jak wyjdzie


RE: Pomysł na serwis zarobkowy - twardy - 08-10-2015 23:30

I nad skromnoscia moglbys popracowac Wink Jeszcze nic nie stworzyles a juz wiesz, ze to bedzie jeden z lepszych serwisow Xpokerface


RE: Pomysł na serwis zarobkowy - Lajkus - 09-10-2015 00:02

I tak HC nie przebijesz Big Grin


RE: Pomysł na serwis zarobkowy - bodorek - 09-10-2015 00:32

Nie podcinajcie znowu tak skrzydeł Big Grin Ja uważam, że jeśli masz jakieś fajne pomysły na innowacyjne funkcje i rozwiązania, to próbuj śmiało. Ostatnio na sile zyskują zewnętrzne serwisy do zwiększania zarobków, gdyby to też wszystko połączyć w jedno, to coś fajnego by mogło być. No chyba, że chcesz ruszyć z kolejnym serwisem, który nie różni się niczym od innych, ani programami, ani rozwiązaniami, to faktycznie nie próbuj nawet Big Grin


RE: Pomysł na serwis zarobkowy - full2000 - 09-10-2015 00:52

"chcielibyście, aby powstał nowy serwis Premium SMS?" - Serio?facepalm a ty byś chciał?
Bez urazy ale te wszystkie serwisy "premium sms" które już istnieją to za mało?


RE: Pomysł na serwis zarobkowy - sheko12 - 10-10-2015 00:10

jestem kreatywny i ambitny, mam sobą wiele projektów z którymi walczyli ludzie, walczyła konkurencja, jeśli powstanie serwis i nie będzie jeden z lepszych, to będę robił wszystko, aby się stał.

HC i tak nie przebije, bo? twierdzisz, że nie jestem w stanie opracować lepszego pomysłu? spokojnie, dopiero analizuje rynek i użytkowników, a raczej ich opinie Wink

Dziękuję za wasze zdanie Smile


RE: Pomysł na serwis zarobkowy - daniel42na - 10-10-2015 00:30

Ten temat serio, czy tak samo serio jak twoje fejk mercedesy w galerii?
Jak chcesz sobie znowu pozgrywać biznesmena, to sory ale to forum nie jest już odpowiednim miejscem do łechtania ego.
Chcesz robić serwis to go rób, nie chcesz to nie rób. Temat przenosze do kosza bo nie niesie żadnej tresci i wartości.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.