Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dzejkobs - Zmotywowany leń - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dzejkobs - Zmotywowany leń (/Temat-Dzejkobs-Zmotywowany-len-122150)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Dzejkobs - Zmotywowany leń - MoneyNinja - 28-10-2015 09:51

Pisz regularnie bo cały czas obserwuję Smile Dajesz mega motywacje Lol
Ja osobiście ruszam od listopada pełną gęba, na razie dopieszczam swoje 2 strony. 1 już prawie gotowa Big Grin


RE: Dzejkobs - Zmotywowany leń - dzejkobs - 28-10-2015 10:02

(28-10-2015 09:51)MoneyNinja napisał(a):  Pisz regularnie bo cały czas obserwuję Smile Dajesz mega motywacje Lol
Ja osobiście ruszam od listopada pełną gęba, na razie dopieszczam swoje 2 strony. 1 już prawie gotowa Big Grin

@[MoneyNinja] ahh ile ja bym dał żeby mieć swoją stronę Big Grin
Wiem, że mógłbym zarabiać dużo dużo więcej jednak znalazłem się w takim momencie, że jeśli chcę myśleć o większych dniówkach sam spam nie wystarczy, muszę zrobić coś więcej, jakaś strona itp..
Na tą chwilę jednak zadowalam się tymi dniówkami. Właściwie pieniądze z pracy wystarczają na mieszkanie, opłaty i jedzonko a kaskę z internetu mogę przeznaczyć na zachcianki tj. w tym miesiącu rozrząd w aucie, zimówki, SPA dla ukochanej no i wyjazd na łeekend do zakopanego Huh
Mam nadzieję, że kiedyś się zbiorę w sobie i zacznę robić swoją stronkę (kiedyś miałem z hackami, ale skoro po tygodniu nie było zysku to zrezygnowałemfacepalm)


RE: Dzejkobs - Zmotywowany leń - MoneyNinja - 28-10-2015 10:13

Uwierz mi naprawdę warto podjąć trochę trudu bo jeśli natrafimy na dobrą niszę to dzięki stronie mamy po miesiącu roboty całkiem dobry dochód pasywny Wink Ja w pierwszym miesiącu istnienia swojej strony zarobiłem 874 w drugim 912, trzeci to już 2015zł, czwarty 1011zł bo już nisza się powoli wypalała. Zauważ jednak że pracowałem nad nią jedynie w pierwszym miesiącu, kolejne to jedynie odświeżanie HotCash.pl w celu sprawdzania ile wpadło Smile. Ogólnie to dobra stronka + mały spamik + dobre promowanie = gwarancja dobrych zarobków. Pozdrawiam!


RE: Dzejkobs - Zmotywowany leń - dzejkobs - 28-10-2015 10:26

No cóż. Pozostaje mi tylko zebrać się w sobie i ruszyć z miejsca Wink


RE: Dzejkobs - Zmotywowany leń - danielh988 - 28-10-2015 10:28

A może spróbujesz w surfach np trafficmonsoon

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka


RE: Dzejkobs - Zmotywowany leń - dzejkobs - 28-10-2015 10:43

(28-10-2015 10:28)danielh988 napisał(a):  A może spróbujesz w surfach np trafficmonsoon

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka

@[danielh988] jakoś nie przekonują mnie inwestycje w HYIP wiem wiem.. TM niby stabilny reklamy na 2 lata wykupione, ale i tak jakbym miał myśleć o wejściu w taki program to z większą kwotą 2/3 tyś żeby się to w miarę opłacało a takiej gotówki na razie nie chcę "zamrażać" Wink
Osobiście uważam, że lepiej zamiast inwestować w kupno jakiejś średnio prosperującej stronki i spróbować ją rozkręcić Wink Ryzyko podobne a zyski mogą być dużo większe impreza


RE: Dzejkobs - Zmotywowany leń - TheSopranos - 28-10-2015 13:14

jak bedziesz takie dniówki wyrabiał to cel na bank osiągniesz impreza


RE: Dzejkobs - Zmotywowany leń - dzejkobs - 28-10-2015 14:19

(28-10-2015 13:14)TheSopranos napisał(a):  jak bedziesz takie dniówki wyrabiał to cel na bank osiągniesz impreza

Cele w tym miesiącu miałem 2. Najpierw 700zł. Udało się go dość szybko osiągnąc. Potem dodatkowe 1000 zł co tez mi się udało Wink
Teraz już nie mam celu do końca miesiąca Tongue


RE: Dzejkobs - Zmotywowany leń - dzejkobs - 29-10-2015 00:13

Dzień 28.10.2015:

Wczoraj zarobiłem: 87,00 zł Huh

[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]

No cóż.. Niestety dzisiaj praktycznie nic nie zrobiłem.. Jak na godzinkę spamu to jestem zadowolonySmile
Dzisiaj zrobiłem sobie mały odpoczynek od zarabiania Wink
Cały wolny czas poświęciłem na grę LeagueOfLegends i grając dla czystej przyjemności bez spiny wbiłem platyne 2 Lol Kiedyś jak się maniaczyło godzinami to i Diament był Tongue
Jakby ktoś chciał kiedyś zagrać meczyka to śmiało pisać Wink



Zarobione w tym miesiącu:
2098,40zł



RE: Dzejkobs - Zmotywowany leń - Captain - 29-10-2015 00:52

Cytat:Pracuję sobie 8h dziennie na etacie (tak mało czasu na suby Angry).

Ja piernicze, kolejny za przeproszeniem ****. Pracujesz, więc pieniądze masz i nie musisz naciągać ludzi na suby aby zarobić na przysłowiowy chleb, a i tak to robisz...

Mało czasu na naciąganie ludzi... to może nie wiem, zakoś kilka portfeli jakimś babciom w pracy czy coś. Dorobisz sobie. Albo jak nie chcesz bezpośrednio kraść to naciągnij je na jakiegoś szpiega sms aby zobaczyły czy ich czasem dziadek nie zdradza i zainkasuj pare stów...